Co stosować na odchudzanie?

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Co stosować na odchudzanie?

przez Kitkux » 07 lis 2017 16:32

Cześć
Robię listę ciekawych sposobów na skuteczne odchudzanie, dlatego fajnie by było, gdybyście mogli tak z własnego doświadczenia podrzucić jakieś ciekawe sposoby na skuteczne odchudzanie. Siłownia? Dieta? Może coś jeszcze? Chyba jest tyle możliwości...
Ostatnio stosowałem z ciekawości tabletki GM Forte ale nie dały rady mi pomóc, bo chcę zrzucić z 15kg do wakacji...
Nowy

Re: Co stosować na odchudzanie?

przez proKlementyna » 11 sty 2018 10:03

Ja znalazłam na jednym z portali dla kobiet artykuł o suplemencie diety http://www.kobiety.pl/fit/czy-berrator- ... z-tluszczu
Początkowo wydawało mi się to niestosowne, żeby w taki sposób się odchudzać, ale ćwiczyłam na siłowni i starałam się jeść zdrowo, a kg uciekały, ale bardzo powoli, dlatego zdecydowałam się zakupić Berrator. Teraz jestem po miesiącu stosowania i straciłam przez ten czas ponad 4 kg. Zdecydowanie poprawił mi się metabolizm oraz nie mam już problemu ze wzmożonym apetytem. Jeżeli ktoś faktycznie chce schudnąć, to jak najbardziej polecam.
Nowy

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!