Pożyczka z niskim RRSO

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Pożyczka z niskim RRSO

przez Trevor » 24 lis 2017 02:22

Czy ktoś z Was jest w stanie polecić jakiś serwis pożyczkowy, gdzie można RRSO nie było by kosmicznej wysokości? Może to nie do końca rozsądne, ale chciałem zaciągnąć tak pożyczkę i wyjechać gdzieś na wakacje wspomniane miejsce na wakacje, myślałem o Finlandii, ponieważ skłoniła mnie do tego strona jednego z serwisów pożyczkowych, mianowicie: https://www.euroloan.pl/aktualnosci/ Wiem, że sporo ludzi zapożyczasię właśnie w tego typu firmach. Mam znajomą, która pożycza co roku na tę okolicznosć i później spłaca, a wakacje fakt ze zawsze mają luksusowe i cudowne;) jak kto lubi, i co kto lubi:)
Nowy

Re: Pożyczka z niskim RRSO

przez simba » 17 gru 2017 21:32

Ja polecę ja! i zaraz napisze jak to zrobić. Kontaktujesz się z bankiem raiffeisen i bierzesz 4 koła pożyczki. Oddajesz 4120 w ciągu 2 lat. Aż tylko i tylko tyle.
simba

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!