Masaż relaksacyjny w super ofercie

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Masaż relaksacyjny w super ofercie

przez adel87 » 04 gru 2017 13:09

W naszym kraju coraz więcej powstaje gabinetów masażu oferujących szereg usług. Większość z nas udaje się do nich dopiero w czasie dolegliwości czy kontuzji, nie wiedząc, ze taki masaż raz na jakiś czas może być bardzo relaksujący . Ja osobiście polecam salon masażu Warszawa bardzo dobra lokalizacja gabinetu, jest gdzie samochód postawić co dzisiaj jest bardzo ważne. W swojej ofercie mają bardzo wiele masaży i osób które się w tym specjalizują z ogromnym doświadczeniem, co jest bardzo ważne przy urazach. Ja osobiście korzystałam z 4 rożnych masaży i powiem, ze najbardziej fajny jest masaż ciepłymi kamieniami.Atmosfera jest bajkowa, pełne wyciszenie i bardzo odpręża. Ceny jak na stolicę są rozsądne a jak chcemy kupić pakiet dostajemy zniżkę. Dlatego osoby które się nie przekonały może wykupią bony upominkowe jak prezent bardzo fajna sprawa.
Użytkownik

Re: Masaż relaksacyjny w super ofercie

przez inna » 27 sty 2018 10:52

Nie korzystałam z masażu relaksacyjnego ale na pewno się jeszcze wybiorę, byłam jedynie na masażach leczniczych w centrum medycznym http://cmsf.pl/ po urazie kręgosłupa i musze przyznać że są faktycznie bardzo skuteczne i momentalnie przynoszą ogromną ulgę
inna

przez Karolina » 12 paź 2019 05:36

Nigdy nie byłaś na masażu? Koniecznie musisz się wybrać. Ja chodzę bardzo często. Uwielbiam to uczucie odprężenia całego ciała. Wydaje na te zabiegi majątek. Zastanawiam się nad kupnem takiego fotela do masażu. Kiedyś widziałam taki w centrum handlowym.
Karolina

przez Daga » 13 paź 2019 22:08

Karolina taki fotel masujący w domu, to cudowny mebel. Odkąd go mam, zrezygnowałam z masaży w salonach. Mam tak profesjonalny model z możliwością wyboru różnych stylów i intensywności masażu, że mogę się naprawdę zrelaksować. Dostałam go od rodziny na 40 urodziny. Nie mogli mi zrobić lepszego prezentu. Jeśli szukasz odpowiedniego, to przejrzyj sobie ofertę sklepu casada https://casada.pl/kategoria-produktu/fotele-masujace/ Niektóre posiadają nawet opcję jonizacji powietrza.
Daga

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!