Tkaniny uszyj ubrania sama

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Tkaniny uszyj ubrania sama

przez adel87 » 06 gru 2017 12:17

Witam, pewnie nie tylko ja mam problem ze znalezieniem dobrych sklepów z ubraniami. Na reklamie wszystko pięknie wygląda i na wszystkich jednak nie zawsze. Ciuchy później nie wyglądają tak jak oczekiwaliśmy. Dlatego ja znalazłam sklep z tkaninami dziecięcymi gdzie sama mogę wybrać nie tylko kolor ale i grubość materiału i wzór. Dostawa odbywa się błyskawicznie, dzięki czemu mam towar u siebie na następny dzień. Wiem, że powiecie, kto dzisiaj szyje sam ubrania, a muszę Was zdziwić wiele bardzo wiele osób. Nie chcą wyglądać tak samo jak pół miasta i jeśli nie potrafią sami to zanoszą materiał do krawcowej. Dlatego polecam takie rozwiązania, szczególnie dla osób z alergią na materiał czy osób, które mają problemy z wagą i nie wszystkie ubrania na nich dobrze leżą. W sklepach wszystko szyte jest na osoby bardzo szczupłe, a dla osób już o większej wadze jest problem ze znalezieniem czegoś dla siebie. Spróbujcie kupić materiał lub kila jego rodzajów i połączyć w piękny sweter, czy sukienkę i zobaczycie czy Wam się spodoba. Kto nie robił niech się nie wypowiada. Zobaczycie jak można za niewielkie pieniądze ubierać się pięknie i modnie, a przede wszystkim wyglądać niepowtarzalnie.
Użytkownik

Re: Tkaniny uszyj ubrania sama

przez Sediwalk » 31 sie 2018 12:54

Ja sama kupuję poprzez sklepy internetowe głównie i jak do tej pory nie narzekam na ich jakość. Fakt, trzeba trochę poszperać, czasami zdarza się coś odesłać, ale szycie samemu ubrań to zbyt dużo zabawy jak dla mnie. Ostatnio kupuję sukienki na stronie https://www.limango-outlet.pl/sukienki-damskie . Mają tam duży wybór i fajne ceny. Ostatnio kupiłam taką sukienkę Obrazek , która była o wiele tańsza niż cena w sklepie.
Sediwalk

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!