Wynajem busa na co zwrócić uwagę

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Re: Wynajem busa na co zwrócić uwagę

przez sergio8 » 21 lis 2019 18:20

Kolejny oszukany przez firmę z wirtualną siedzibą na Białołęce. Bus wynajęty dnia 18.11.2019 I do dnia dzisiejszego brak kontaktu i odpowiedzi co do zwrotu kaucji 600zł.
sergio8

przez sergio8 » 21 lis 2019 18:20

Kolejny oszukany przez firmę z wirtualną siedzibą na Białołęce. Bus wynajęty dnia 18.11.2019 I do dnia dzisiejszego brak kontaktu i odpowiedzi co do zwrotu kaucji 600zł.
sergio8

przez CBS » 26 lis 2019 08:17

Witam,
wszyscy którzy zostali oszukani przez firmę Leist Rent z Warszawy, zarejestrowana jako Kiki Love Sp. z o.o. proszę jak najszybciej się odezwać na mail sergio-8@wp.pl.
CBS

przez oszukany leist rent » 26 lis 2019 11:24

Cześć,

również zostałem oszukany przez Leist Rent.
Firma jest zarejestrowana pod nazwą:
Kiki Love sp. z.o.o.
ul. Ostródzka 130
03-289 Warszawa
NIP 5242885915
telefon 731 219 749

Sytuacja jak w poprzednich wpisach.
Wysłanie maila o rzekomych przekroczeniach prędkości na kwotę 1000zł. Zabranie kaucji, żądanie dopłaty 400zł.
Ja skontaktowałem się z innymi osobami, które podały mail w tym wątku. Jeśli ktoś również by chciał, podaję swój: dj_spinacz@o2.pl
oszukany leist rent

przez Grazyna » 26 lis 2019 17:01

Witam proszę osoby które wynajely busa z firmy Leist rent o kontakt grażyna.100@wp.pl
Grazyna

przez zmyślony » 27 lis 2019 22:05

Ja to się tak zastanawiam. Piszą wszyscy, że oszuści ten leistrent. Może i cwaniacy, ale gdyby się oni pierdolnęli na waszą korzyść to co? Siedzieli byście pewnie cicho jak myszy. A tu niedoczytana umowa i wielki krzyk, że oszuści, bandyci, hitlerowcy! Z tego co tu widzę to wystarczyło się stosować do umowy... :D
zmyślony

przez LeistRent-oszukany » 28 lis 2019 09:47

Również zostałem oszukany na zwrocie kaucji przez firmę Leist Rent. Firma ewidentnie wyłudza kaucję, potem nie odbierają telefonów i nie ma z nimi kontaktu. Takie praktyki dalekie są od działań fair Play, dlatego nie zamierzam tego tak zostawić. Szykuje pozew, jeśli ktoś jest zainteresowany dolaczeniem, proszę o maila: volcano1024(at)gmail.com.
LeistRent-oszukany

przez leist rent oszusci » 30 lis 2019 11:04

@zmyslony

Co ty bredzisz czlowieku, Leist Rent aka Kiki Love Spzoo to ewidentni zlodzieje, zagarniecie kaucji w imie nielegalnego zapisu w umowie jest wg ciebie ok? Wlasnie nie jest...to jest nielegalny zapis, a firma dziala jedynie na probie wyludzenia kaucji. Poganianie klienta z propozycja szybszego zdania auta (celowe dzialanie aby klient przekroczyl predkosc), ale powiem ci jedno kolego dla mnie przyslali 2 odczyty, jeden w trakcie prowadzenia auta, drugi juz po zdaniu auta.Wies co to oznacza? Ze osobnik ktory wypozyczal auto po zdaniu przez klienta wsiadl i pocisnal na maksa i ten odczyt poszedl do mnie ze niby ja prowadzilem, nie udal sie ten trik, proba wyludzenia dodatkowych pieniedzy stawia pierwszy odczyt pod znakiem zapytania
leist rent oszusci

przez Działamy » 02 gru 2019 10:33

Witam ,

Zbiera się większa grupa ludzi , którzy zostali oszukani przez firmę Leist Rent , proszę kolejne osoby o kontakt do mnie na mail : jcbnowak@gmail.com - działamy !
Działamy

przez charlotte1991 » 19 gru 2019 22:49

A to nie wiedziałeś kiedy masz dokładnie oddać auto, że musiałeś przekroczyć prędkość? Czy o co chodzi? Moim zdaniem LeistRent to bardzo dobra, profesjonalna firma z wieloletnim stażem na rynku. Jeśli wypożyczasz samochód/busa to zawsze czytaj dokładnie regulamin. To wiele ułatwia.
charlotte1991

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia stronaNastępna strona