Wybór studiów

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Wybór studiów

przez Trevor » 22 gru 2017 00:14

Co sądzicie o łączeniu studiów z pracą? Niby pytanie oczywiste, ale nadzwyczaj spotykam się z opinią, że na studiach powinno się poświęcić czas nauce. Moim zdaniem pracowanie podczas studiów to bardzo dobre rozwiązanie. Wiadomo, że studiując nie będziemy pracować na cały etat, ale zdobywanie chociaż najmniejszego doświadczenia na pewno zaprocentuje nam w przyszłości. Mi było mało studiowania i wybrałem się na studia podyplomowa ;) Polecam spojrzeć sobie na studia sprzedaż, a także na nowy kierunek dotyczący studiów z kryminologii, który obecnie wydaje sie szczególnie interesujący biorąc pod uwagę stabilizację zatrudnienia w tych służbach policyjnych http://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/kryminologia-i-kryminalistyka. Wybrałem kierunek, który na pewno mi się przyda, więc nawet nie zastanawiam się czy to była słuszna decyzja. Rozumiem, że nie każdego może interesować sprzedaż i takie tematy, ale zawsze można zajrzeć na wsb.pl żeby zobaczyć inne propozycje z oferty. Wyznaję zasadę, że człowiek uczy się całe życie, więc takie dokształcanie się może przynieść tylko i wyłącznie korzyści.
Nowy

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!