Strona 1 z 1

Wybór studiów

PostNapisane: 22 gru 2017 00:14
przez Trevor
Co sądzicie o łączeniu studiów z pracą? Niby pytanie oczywiste, ale nadzwyczaj spotykam się z opinią, że na studiach powinno się poświęcić czas nauce. Moim zdaniem pracowanie podczas studiów to bardzo dobre rozwiązanie. Wiadomo, że studiując nie będziemy pracować na cały etat, ale zdobywanie chociaż najmniejszego doświadczenia na pewno zaprocentuje nam w przyszłości. Mi było mało studiowania i wybrałem się na studia podyplomowa ;) Polecam spojrzeć sobie na studia sprzedaż, a także na nowy kierunek dotyczący studiów z kryminologii, który obecnie wydaje sie szczególnie interesujący biorąc pod uwagę stabilizację zatrudnienia w tych służbach policyjnych http://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/kryminologia-i-kryminalistyka. Wybrałem kierunek, który na pewno mi się przyda, więc nawet nie zastanawiam się czy to była słuszna decyzja. Rozumiem, że nie każdego może interesować sprzedaż i takie tematy, ale zawsze można zajrzeć na wsb.pl żeby zobaczyć inne propozycje z oferty. Wyznaję zasadę, że człowiek uczy się całe życie, więc takie dokształcanie się może przynieść tylko i wyłącznie korzyści.

Re: Wybór studiów

PostNapisane: 10 kwi 2018 08:13
przez proKlementyna
Czasem się to uda, a czasem nie. Np. studia zaoczne plus praca wydaja się być fajną opcją, ale są jednak trochę męczące. Niektórzy oczywiście nie mają opcji studiowania stacjonarnego. Ja sama testowałam obydwie metody i przyznam, że fajnie jest sobie beztrosko studiować dziennie jeśli rodzice dają na to pieniążki, ale tak na prawdę ta druga opcja pokazuje jakie jest realne życie.

Re: Wybór studiów

PostNapisane: 01 sie 2019 14:40
przez suzzi
Studia są naprawdę potrzebne, nieprawdaż? Nic nie wniesie tyle obszernej wiedzy co dobre studia. Ja już też znalazłam idealne dla siebie. Dokładniej zainteresował mnie kierunek: psychologia w biznesie http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/stud ... enedzerska . Które daje obszerne możliwości zawodowe.

Re: Wybór studiów

PostNapisane: 08 sie 2019 23:21
przez Doris
Ja bardzo chciałabym pójść na studia, ale pracuję. Mam różne zmiany także w weekendy. Nie dałabym rady tego pogodzić niestety :(

Re: Wybór studiów

PostNapisane: 09 sie 2019 05:53
przez Lena
U mnie podobnie. Też po magisterce musiałam szybką zacząć jakąś pracę. Również mam grafik zmianowy, więc nie jest łatwo. Chciałam się jednak doszkolić mimo to i zaczęłam szukać w internecie różnych możliwości. Znalazłam świetną ofertę studiów podyplomowych na wwszip https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/większość kierunków możesz studiować przez internet! Po prostu rewelacja! Sprawdź sobie koniecznie ich ofertę.

Re: Wybór studiów

PostNapisane: 09 lis 2019 18:39
przez Marlena444
Myślę, że można pogodzić studia i pracę. Według mnie jednak istotne jest to, aby była to praca związana z wybraną ścieżką kształcenia. Dzięki temu możemy jednocześnie pozyskiwać wiedzę, jak również zdobywać cenne doświadczenie. Jeśli chodzi natomiast o kierunek studiów, jaki mogłabym polecić to według mnie doskonałe perspektywy daje Bezpieczeństwo wewnętrzne ze specjalnością Kryminologia i kryminalistyka - https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/ ... nalistyka/ . Zawsze pasjonowała mnie ta dziedzina. :D