Strona 1 z 3

Catering dietetyczny?

PostNapisane: 11 sty 2018 13:40
przez Solrednijszak
Cześć wszystkim. Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty http://catering-pozywny.pl/ co do cateringu do pracy. Korzystacie może z czegoś takiego u siebie? Pasuje wam to? Pozdrawiam :)

Re: Catering dietetyczny?

PostNapisane: 22 sty 2018 13:05
przez footiks
Parę znajomych korzysta z takiego cateringu w pracy - chwalą sobie, w końcu mimo wszystko jest to bardzo wygodne ;)

Re: Catering dietetyczny?

PostNapisane: 23 sty 2018 12:58
przez proKlementyna
Moja znajoma korzysta, póki co jest zadowolona i twierdzi, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Ja osobiście wolę przyrządzać sobie jedzenie według własnego uznania, a ostatnio znalazłam nawet artykuł na temat 3 najlepszych produktów spożywczych, które dobrze wpływają na eliminację tkanki tłuszczowej. Gdyby ktoś był zainteresowany to polecam tekst na http://www.kobiety.pl/fit/atakujemy-tluszcz-3-skladniki

Re: Catering dietetyczny?

PostNapisane: 01 mar 2018 13:03
przez The One Who Knocks
Weź pod uwagę, że nie każdy ma czas na to, by przygotowywać posiłki w domu, na własną rękę. Taki catering według mnie też jest naprawdę wygodny, szczególnie jeśli korzysta się z usług rzetelnej i sprawdzonej firmy. Ja miałem styczność przede wszystkim z cateringiem dietetycznym Wygodna Dieta. Każdego dnia dostarczali mi 5 posiłków, przygotowanych starannie z różnych produktów. Można przetestować nie tylko polskie dania, ale i takie, które przygotowane są zgodnie z kuchnią innych regionów świata. Na https://www.wygodnadieta.pl/ poczytacie o tym więcej. W wielu miastach sama dostawa nic nie kosztuje, więc nieco można zaoszczędzić.

;)

Re: Catering dietetyczny?

PostNapisane: 06 cze 2018 23:04
przez arletta
Catering dietetyczny służy mi już od ponad 2 lat i nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego, bo nie mam niestety zbyt dużo czasu po pracy. Od dawna korzystam z cateringu Przełom w odżywianiu i ten mogę polecić każdemu, kto szuka diety która pomaga zrzucić trochę kg. Mam tam co jakiś czas konsulatacje z dietetykiem, które też sporo mi dały.

Re: Catering dietetyczny?

PostNapisane: 11 cze 2018 12:29
przez Czikiczka
Ja miałem przez jakiś czas wykupiony i nie najadałem się zupełnie co w połączeniu z wysoką ceną sprawiało że dwukrotnie zwiększył mi się wydatki na żywność

Re: Catering dietetyczny?

PostNapisane: 12 cze 2018 13:53
przez arletta
Każdy ma inne doświadczenia jak widać. Może miałeś źle wyliczoną kaloryczność i źle dobraną dietę. Wybór w tej chwili jest dużo większy niż kiedyś.

Re: Catering dietetyczny?

PostNapisane: 21 cze 2018 11:40
przez kazimierz2oka
Część znajomych korzysta z czegoś takiego. Myślę by też z tego skorzystać :)

Re: Catering dietetyczny?

PostNapisane: 04 lip 2018 12:59
przez IzaKonar
Tez się wahałam czy zdecydować się na catering dietetyczny czy nie.. w końcu stwierdziłam, że ułatwi mi to życie i może uda mi się faktycznie trochę zrzucić. Odkąd korzystam z mniam mniam catering mam więcej czasu na pracę i swoje pasje, nauczyłam się też regularnie jeść co pozytywnie odbiło się na moim zdrowiu. Poza tym te posiłki są naprawdę smaczne i ciekawe, niektórych smaków nie znałam do tej pory :D

Re: Catering dietetyczny?

PostNapisane: 03 paź 2018 08:35
przez EriCOO
Siema, ja stosuję Catering http://healthypack.pl/ z racji że kompletnie nie mam czasu przyrządzać posiłków samemu. Prowadzę firmę więc cały czas jestem "w biegu" aczkolwiek w firmie. Jedzenie dowożą w miarę dobre i podobno zdrowe. Od siedzenia przed komputerem rośnie mi brzuch dlatego stosuję właśnie tą dietę i piję dużo wody.