Badanie płodności

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Badanie płodności

przez Trevor » 24 sty 2018 23:46

Dobry wieczór, niestety mam bardzo kłopotliwą sytuację. Staramy się z żoną o dziecko nieprzerywanie od 1 rok. Jednak niestety cały czas wymarzonego rezultatu w postaci 2 kresek na teście ciążowym. Bardzo dużo o tym myślę w ostatnim czasie i wydaję mi się, że przyszedł juz moment aby udać się z tym do specjalisty. Zależy mi jednak na tym aby żona nie zraziła się po pierwszej wizycie. Więc obiecałam sobie, że poświęcę naprawdę sporo czasu w poszukiwaniu jakiegoś dobrego specjalisty. Mam pakiet z pracy w Enel-Med jednak nie mam pojęcia do jakiej placówki powinienem się udać, dlatego prośba o wskazanie którejś z tych tutaj https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/przychodnie-i-placowki/przychodnie-i-placowki/ , . Oczywiście nie ograniczam się tylko do tychże, chociaż jako że mam tam pakiet, to był to naturalny wybór, ale jeśli możecie wskazać jakiegoś specjalistę , to będę bardzo wdzięczny. Chodzi o Warszawę.
Nowy

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!