Porządek w firmie

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Porządek w firmie

przez Czikiczka » 06 cze 2018 13:25

Witam, prowadzę działalność zatrudniającą 8 osób i niestety w moim przypadku Excel i działanie w w dysku google przestaje wystarczać do sprawnego zarządzania projektami. Co prawda 7 osobowy zespół mógłby pracować samodzielnie, ale wciąż wdrożenie systemu ERP powinno radykalnie podnieść przepływowość i sprawność obiegu informacji w firmie. Czy macie jakieś polecane oprogramowanie do tego celu?
Użytkownik
 
Posty: 29
Dołączył(a): 07 mar 2018 17:41


Re: Porządek w firmie

przez Amelia159 » 12 sie 2019 13:09

A może dobrym rozwiązaniem byłoby wdrożenie intranetu? Jego celem jest zapewnienie skutecznej komunikacji wewnętrznej w organizacji. To profesjonalne, ale również łatwe w obsłudze rozwiązanie, w którym zarówno pracownicy, jak i zespoły projektowe mogą dzielić się efektami pracy oraz niezbędną wiedzą. Intranet ułatwia dostęp do harmonogramów, urlopów i wszelkich materiałów dotyczących danej grupy użytkowników oraz tego, co się dzieje wewnątrz organizacji. Na stronie https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-p ... i,116.html znajdują się informacje na temat publikacji, która doskonale opisuje to zagadnienie. Warto spojrzeć. :)
Amelia159
 


Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!
 


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron