Etui na telefon

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Etui na telefon

przez Madzik » 11 lip 2018 02:12

Cześć, szukam jakiegoś fajnego etui do telefonu, najlepiej dostępnym do kupienia stacjonarnie. Myślałam na razie nad Fonny Funny, ma ktoś może jakieś od nich? A może polecicie jakieś inne firmy?
Madzik

Re: Etui na telefon

przez Sylvvia » 26 lip 2018 06:21

Ta firma ma sporo fajnych etui więc myślę, że możesz tam kupić:)
Sylvvia

przez Madzik » 30 lip 2018 04:36

Sylvvia napisał(a):Ta firma ma sporo fajnych etui więc myślę, że możesz tam kupić:)

A masz jakieś? Jak się sprawuje?
Madzik

przez Oleczka22 » 31 paź 2018 15:55

Sylvvia napisał(a):Ta firma ma sporo fajnych etui więc myślę, że możesz tam kupić:)

Ja miałam i nie byłam zadowolona, słaba jakość :!: Ale za to, co prawda niestacjonarnie, polecam stronkę iMarkt. Ogrooomny wybór na niemal każdy model telefonu, jakość i dobre ceny. Zobacz, czy coś Cie tutaj zainteresuje https://imarkt.pl/Etui-Samsung-Galaxy-S9-c2473
Oleczka22

przez Szymek » 29 lis 2018 21:05

Oleczka22 napisał(a):

Ja miałam i nie byłam zadowolona, słaba jakość :!: Ale za to, co prawda niestacjonarnie, polecam stronkę iMarkt. Ogrooomny wybór na niemal każdy model telefonu, jakość i dobre ceny. Zobacz, czy coś Cie tutaj zainteresuje https://imarkt.pl/Etui-Samsung-Galaxy-S9-c2473

Potwierdzam, w [url]iMarkt[/url] mają duży wybór etui na telefon, które są nie tylko gadżetem, ale przede wszystkim spełniają swoje przeznaczenie
Szymek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!