Jaka pożyczka na spłatę innych pożyczek

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Jaka pożyczka na spłatę innych pożyczek

przez netirm » 19 paź 2018 07:41

Chodzi mi tutaj o pożyczkę w kwocie 30 tys. złotych. Gdzie warto jest coś takiego zaciągnąć?
netirm

Re: Jaka pożyczka na spłatę innych pożyczek

przez pte » 19 paź 2018 12:11

Jest to całkiem duża kwota. Wybierz się do doradcy pożyczkowego, albo skorzystaj z porównań pożyczek w sieci (aczkolwiek doradca byłby lepszy bo takie porównania nie zawsze są aktualne). Brałem w taki sposób kredyt konsolidacyjny. Spłaciłem nim 3 inne pożyczki i raty za telewizor. Wydłużyłem sobie okres spłaty i z 490 zł które płaciłem miesięcznie płacę obecnie 270 zł. Nie jest to już tak duże obciążenie dla domowego budżetu jak kiedyś..

Zerknij sobie również tutaj:
https://alebank.pl:443/kolejna-pozyczka ... o-mozliwe/

W artykule jest kilka porad na temat tego jak dostać pożyczkę pomimo,ze masz już pozyczki w innych firmach.
pte

Re: Jaka pożyczka na spłatę innych pożyczek

przez rokos » 28 paź 2018 22:08

Kredyt konsolidacyjny to niższe raty i dłuższy czas spłaty. A w banku Raiffeisen można dostać taki kredyt i jego połowę przeznaczyć na dowolny cel. Spłacasz wierzycieli, zostajesz z jednym długiem i kasą w kieszeni.
rokos

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!