Czy warto zaufac firmie Dezet ?

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Czy warto zaufac firmie Dezet ?

przez Wojtek jestem » 16 sty 2013 00:02

Witam,

Zastanawiam sie czy warto zaufac firmie dezet poniewaz zauwazylem kilka dziwnych rzeczy ... wieceie cos moze na temat tej firmy ? ( maja zadziwiajaco niskie ceny )
Ten gosciu pisze, ze telefony sa najczesciej z przedluzania umowy czy cos takiego oplaca sie kupic taki telefon z ich aukcji ?
Wojtek jestem

Re: Czy warto zaufac firmie Dezet ?

przez Karl » 16 sty 2013 08:35

Witaj,

sprawdziłem ofertę tego sklepu i poczytałem komentarze o nim. Szczerze mówiąc, nic nie wskazuje na to, żeby oszukiwali ludzi. Komentarze nie są co prawda krystalicznie czyste, ale mimo wszystko nie ma w nich niczego strasznego. Jeśli cena u nich jest faktycznie aż tak znacząco niższa, niż u innych sprzedawców - to warto by rozważyć u nich zakup.

Pozdrawiam
Karl

przez Wojtek jestem » 16 sty 2013 18:33

A czytales to ze maja telefony z przedluzania umow ?
Wojtek jestem

przez Karl » 16 sty 2013 18:43

Ale chyba nic w tym złego nie ma, ja sam kiedyś kupiłem telefon od kogoś, kto przedłużał umowę, a stary telefon mu jeszcze starczał. Jeśli o tym informują, to nie ma chyba problemu.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!