Internet w Plusie - Pakiety internetowe Non Stop

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Internet w Plusie - Pakiety internetowe Non Stop

przez Vini » 17 cze 2011 12:14

Plus wprowadził ciekawą ofertę, nielimitowanego dostępu do internetu (oczywiście z małymi kruczkami)

Nowość!
Pakiet internetowy 9 zł Non Stop 9 zł
Nowość!
Pakiet internetowy 15 zł Non Stop 15 zł

W przypadku Pakietów internetowych Non Stop, Polkomtel S.A. zastrzega sobie możliwość zmiany parametrów technicznych transmisji po przekroczeniu określonej liczby danych:

150 MB przesłanych i odebranych danych w przypadku Pakietu internetowego 9 zł Non Stop
500 MB przesłanych i odebranych danych w przypadku Pakietu internetowego 15 zł Non Stop

Klienci chcący przywrócić pełną prędkość mogą to zrobić w dowolnym momencie wyłączając pakiet i aktywując go ponownie.
Ekspert

Re: Internet w Plusie - Pakiety internetowe Non Stop

przez Pantsoffski » 28 cze 2011 17:58

Muszę przyznać, że to dość dobra oferta, chociaż "lejek" który dostajemy po wykorzystaniu limitu praktycznie nie pozwala na przeglądanie stron poprzez kompa, ale dla smartfonu jest jak znalazł. Oby więcej takich ofert i coraz bardziej korzystnych.
Uczestnik

przez Vini » 30 cze 2011 11:12

Też z tego korzystam, lejek nie jest taki zły - wystarczy do używania telefonu, odbierania maili, przeglądania stron. Co ciekawe - lejek jest 2x szybszy, niż u pozostałych operatorów.
Ekspert

przez Figaro » 15 mar 2012 10:15

Ja nawet, jak już mi się lejek załączy - to dalej przeglądam net, tyle, że przez Operę mini, która radzi sobie z takim okrojonym transferem nad wyraz dobrze :)
Figaro

przez mb100 » 31 mar 2012 23:46

Figaro napisał(a):Ja nawet, jak już mi się lejek załączy - to dalej przeglądam net, tyle, że przez Operę mini, która radzi sobie z takim okrojonym transferem nad wyraz dobrze :)

Opera mini w ogóle daje radę. Dla mnie najlepsza mobilna przeglądarka.
Nowy

przez Pyrtolotolo » 01 kwi 2012 15:50

mb100 napisał(a):Opera mini w ogóle daje radę. Dla mnie najlepsza mobilna przeglądarka.

W dodatku teraz wyszła jej nowa, chyba 7 wersja - która jest naprawdę spoko :)
Zaawansowany

przez wlodarek1 » 23 paź 2013 17:32

Ja stosuję tą promocję z lejkiem od poniedziałku .
Smartfona kupiłem 6 dni temu , stan konta miałem 40 zł
Miałem też pakiet 125 MB , w niedzielę wieczorem wywaliło mi komun ikat że mam stan konta .... -7 zł a pakiet internetowy jest wykorzystany w całości . Co zeżarło mi ponad 40 zł z konta w ciągu 3 dni - do tej pory nie wiem . W ciągu tamtych 3 dni kilkakrotnie użyłem nawigacji NAVITEL i 1 raz użyłem[właśnie w niedzielne popołudnie programu SPORTS TRACKING . W poniedziałek rano zadzwoniłem na infolinię plusa a konsultant powiedział mi że z nowymi smartfonami tak bywa ....
Wyłączył mi też ten pakiet internetowy którego dotychczas używałem a włączył mi właśnie ten pakiet z lejkiem .
Użytkownik

przez Pantsless » 23 paź 2013 19:37

Te rozliczenia w Plusie to faktycznie czasami są bardzo niejasne i mogą klienta po prostu rąbać po kieszeni. Też ostatnio tak miałem, że mimo pakietów zżerało mi kasę z konta i to dość boleśnie.
Zaawansowany

przez kisk » 08 wrz 2016 20:38

Podobno jest najszybszy. Muszę przetestować
Nowy

przez tytanex » 10 lis 2016 19:57

Ja testowałem internet w kilku sieciach i najlepszy jest w plusie - jeśli chodzi o całkowite rozłożenie. W każdym miejscu w Polsce da się złapać. A na przykład taki Orange ma szybszy, ale tylko w miejscach bardziej zurbanizowanych.

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona