żółty Darth Vader, czyli Zidoo TVBox X1

Jeśli chcesz sprzedać, kupić lub zamienić swoje urządzenie na inne - pisz tutaj. Proszę zamieszczać ogłoszenia, które dotyczą wyłącznie smartfonów, tabletów, telefonów komórkowych itp.

żółty Darth Vader, czyli Zidoo TVBox X1

przez Geekbuying » 04 mar 2016 23:59

Nie jestem specjalistą w dziedzinie TV Boxów, bo niewiele mi się ich przewinęło przez ręce i troszkę czasu minęło, niemniej jednak ten wygląda całkiem sympatycznie i sensownie jeśli chodzi o stosunek cena/podzespoły - sprzęt wyceniono na 60$, tutaj sprzedawany jest za 50$. No i marka Zidoo oferuje dobre wsparcie techniczne dla swoich urządzeń. 
Obrazek

Poza bekowym wyglądem mamy do dyspozycji pełne sprzętowe wsparcie dla 4k w 60 fpsach, nie ma mowy o dekodowaniu software'owym i ścinkach. Całością zarządza oczywiście Android w leciwej już wersji 4.4, ale z dostępem do Google Play. Zresztą, speckę macie tutaj:
    • CPU: Rockchip 3229 ARM Quad-core Cortex-A7
    • GPU: Quad-core Mali-400MP2 GPU 
    • 1GB DDL3 RAM & 8GB eMMC ROM
    • TF CARD Support up to 32GB
    • Wifi Connectivity: IEEE 802.11 b/g/n  2.4G WiFi 
    • Ethernet: 10/100 BaseT
    • Bluetooth: Yes, Bluetooth 4.0
    • Gwiazda Śmierci
    • HDMI 2.0 4K@60p
    • Power: 5V/2A  2.5mm DC-in
    • 1* TF card slot
    • 2 * USB 2.0 port
    • 1 * IR receiver
    • 1 * audio port
    • 1 * S/SPDIF (2CH, 5.1CH

ObrazekNo i teraz pytanie do Was - korzystacie z TV Boxów? Może ktoś planuje zakup? Jestem w stanie co nieco ugrać dla kilku zdecydowanych osób.

Pozdrowienia!
Geekbuying

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!