LEAGOO M5 / ZTE Blade A2 / całkiem fajny klon mibanda2

Jeśli chcesz sprzedać, kupić lub zamienić swoje urządzenie na inne - pisz tutaj. Proszę zamieszczać ogłoszenia, które dotyczą wyłącznie smartfonów, tabletów, telefonów komórkowych itp.

Re: LEAGOO M5 / ZTE Blade A2 / całkiem fajny klon mibanda2

przez Użytkownik » 08 wrz 2017 20:35

Opinia napisana po 10 miesiącach użytkowania telefonu, a nie jak niektórzy piszą zajarani sprzętem po tygodniu guzik warte spostrzeżenia. Zatem:
1) BATERIA – realna, zmierzona pojemność chińskiej baterii to 900 mAh, a nie jak twierdzi producent tego tandetnego telefonu 2300 mAh
2) Jeżeli używasz tego za przeproszeniem telefonu jednocześnie do przeglądania internetu, słuchania muzyki na wyświetlaczu ustawionym na 60% jasności w pochmurny dzień, to bateria wyładuje się w ciągu dwóch godzin.
3) Telefon podłączony do ładowarki potrafi się…rozładować!!! Czyli najpierw trzeba go zrestartować, a potem podłączyć pod ładowarkę. Ładowanie wspomnianej pojemności realnej 900 mAh trwa do pełna około trzech godzin.
4) Wyświetlacz – w pełnym słońcu max jasność nie daje gwarancji czytelności. Ustawienie go na mx powoduje szybkie rozładowanie baterii.
5) Dotyk – po 6 miesiącach przestaje działać prawa strona do 1/3 szerokości wyświetlacza
6) Wyskakujące chińskie reklamy, które po próbie ich zamknięcia zawieszają telefon
7) Po całkowitym rozładowaniu telefonu bardzo ciężko go naładować – tzn nie daje się włączyć nawet gdy jest podpięty na kablu do ładowarki. Czasami trzeba czekać kilkanaście minut.
8) Włączenie trybu oszczędzania baterii powoduje brak możliwości powiadomienia budzikiem, tzn. nastawiasz na żądaną godzinę alarm/budzik, włączysz tryb oszczędzania baterii i średnio co trzecie budzenie nie jest włączone. Dotyczy to zarówno wbudowanego budzika jak i pobranych z appstore.
9) Dołączone etui silikonowe po dwóch miesiącach zżółkło tak, że wstyd to nosić
10) Mierna jakość wykończenia – łatwo rysujące się przednie szkło, ślizga tylna obudowa i mające „luz” przyciski boczne – mogą służyć za grzechotkę
11) Wieszanie się telefonu kilka razy dziennie – standard
12) Wieszanie się ekranu przy próbie odblokowania telefonu – standard
13) aparat – winietuje przy słońcu, w ciemności – praktycznie nieczytelne zdjęcia. No ale telefon jest po to, aby z niego głównie dzwonić, więc puszczę tą chińską zniewagę za pomocą aparatu płazem. ŻADEN aparat nie robi dobrych zdjęć – nawet te wasze srajfony. Od robienia dobrych zdjęć są lustrzanki a nie komórki
14) Jakość głośniczka w trybie głośnomówiącym – dostateczna
15) jakość rozmów – dostateczna/dobry
16) zasięg & nawigacja – dostatecznie/dobry
17) telefon jest ciężki i nieporęczny
I na końcu najlepsze – po zakupie innego modelu normalnego telefonu, M5 rzucony o ścianę rozsypuje się pięknie na wiele małych części. To było najlepsze, co mnie spotkało podczas użytkowania tego szmelcu.
Użytkownik
 


Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!
 

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości
cron