Jakie aplikacje do nawigacji na tablet?

Jakie aplikacje do nawigacji na tablet?

przez belka » 19 sie 2014 05:15

Czy znacie jakieś interesujące aplikacje, dedykowane na tablet do nawigacji? Ale nie tylko samochodowej, ale również po górach czy szlakach turystycznych... Tak aby się nie zgubić w obcym terenie :)
Użytkownik

Re: Jakie aplikacje do nawigacji na tablet?

przez lenczyk9 » 19 sie 2014 14:49

Nie ma w sumie jednego tylko programu, który obsługiwałby wszystko to na czym Ci zależy. Ale na tablecie możesz sobie zainstalować kilka aplikacji, które w tym zakresie powinny Cię zadowolić.
Sam aktualnie korzystam z tych apek:
yanosik - interaktywna mapa radarów i nawigacja ( wszystko w jednym). Jest bardzo skuteczna, no czasami zdarzają jej się jakieś błedy jednak nie są to duże błędy
e-podróżnik - dobra aplikacja pozwalająca zaplanowac sobie podróże komunikacją miejską. Jest takich programów bardzo wiele ale ten na moje oko jest najbardziej udany
Szlaki w górach - moja ulubiona ponieważ uwielbiam chodzić po różnych szlakach, w tym roku bylem już kilka razy i warto jest skorzystać.
Zresztą tutaj: yourapps.info/aplikacje-na-tablet masz recenzje wszystkich tych apek. Nie wiem - może znajdziesz jeszcze coś innego co Cię akurat zainteresuje.
Użytkownik

Re: Jakie aplikacje do nawigacji na tablet?

przez tritimi » 03 mar 2015 18:35

Astim kiedyś wypuścił fajny dokładny system nawigacji w app leczy chyba go ściągnęli nie wiadomo dlaczego.
Nowy

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!