Strona 1 z 1

Jakie aplikacje do nawigacji na tablet?

PostNapisane: 19 sie 2014 05:15
przez belka
Czy znacie jakieś interesujące aplikacje, dedykowane na tablet do nawigacji? Ale nie tylko samochodowej, ale również po górach czy szlakach turystycznych... Tak aby się nie zgubić w obcym terenie :)

Re: Jakie aplikacje do nawigacji na tablet?

PostNapisane: 19 sie 2014 14:49
przez lenczyk9
Nie ma w sumie jednego tylko programu, który obsługiwałby wszystko to na czym Ci zależy. Ale na tablecie możesz sobie zainstalować kilka aplikacji, które w tym zakresie powinny Cię zadowolić.
Sam aktualnie korzystam z tych apek:
yanosik - interaktywna mapa radarów i nawigacja ( wszystko w jednym). Jest bardzo skuteczna, no czasami zdarzają jej się jakieś błedy jednak nie są to duże błędy
e-podróżnik - dobra aplikacja pozwalająca zaplanowac sobie podróże komunikacją miejską. Jest takich programów bardzo wiele ale ten na moje oko jest najbardziej udany
Szlaki w górach - moja ulubiona ponieważ uwielbiam chodzić po różnych szlakach, w tym roku bylem już kilka razy i warto jest skorzystać.
Zresztą tutaj: yourapps.info/aplikacje-na-tablet masz recenzje wszystkich tych apek. Nie wiem - może znajdziesz jeszcze coś innego co Cię akurat zainteresuje.

Re: Jakie aplikacje do nawigacji na tablet?

PostNapisane: 03 mar 2015 18:35
przez tritimi
Astim kiedyś wypuścił fajny dokładny system nawigacji w app leczy chyba go ściągnęli nie wiadomo dlaczego.