Apple jest już niemodne?

Apple jest już niemodne?

przez Ykk » 25 paź 2012 09:58

Wiem, że swoim postem wzburzę wielu fanów Apple, ale wydaje mi się, że ich produkty stają się coraz mniej modne. Moim zdaniem "lans", jaki niesie ze sobą jabłuszko powoli zaczyna przechodzić w "obciach". Apple ze swoim iPhone 5, iPadem mini itp. kojarzy się z wtórnością i brakiem innowacji. Nie wiem jak Was, ale ja widzę w niedalekiej przyszłości zjazd Apple. Steve Jobs pewnie by z tego "ukręcił", ale Tim Cook to już nie ten potencjał, co Jobs.
Ykk

Re: Apple jest już niemodne?

przez Vini » 25 paź 2012 18:06

No niestety, ale moim zdaniem właśnie tak jest. Apple zaczyna tracić klientelę, ich "wielka fala" zaczyna się załamywać, aż w końcu się cofnie. Nawet sam Jobs mówił, iż każda firma ma swój żywot, który w końcu dobiega końca. Moim zdaniem to początek końca Apple. W pierwszej kolejności popadną w przeciętność a potem upadną, ewentualnie będą wegetować.
Ekspert

przez Rafi » 01 lis 2012 19:51

Dla mnie Apple przemija. Szef Cook robi w zasadzie co może, chce teraz zmienić design telefonu, dlatego wszystkim co dotyczy stylu będzie zarządzać Ive. Mam nadzieję, że Apple podniesie się z tej stagnacji. Sytuację dobrze odzwierciedlają akcje Apple, które od jakiegoś miesiąca ciągle spadają :(
Rafi

przez Gryps » 04 gru 2012 08:40

Za Jobsa było jednak lepiej, obstawiam, że nadal będą trzymać jakiś poziom ale o wzrostach takich jak kiedyś mogą jedynie pomarzyć.
Gryps

przez belka » 19 maja 2014 15:07

Też uważam, że charyzma Jobsa wiele pozytywnego do ich sprzętu. Obecnie jest to jedna z wielu firm jak np Samsung, Nokia itd, tyle tylko, że sprzedają coś innego - nie znaczy lepszego. Na pewno za to droższego.
Użytkownik

przez belka » 22 maja 2014 11:36

dokladnie
Użytkownik

przez kasia25 » 27 wrz 2014 11:53

:D Witam- ja mam Apple :) i jestem zadowolona. Dla kogoś niemodne, dla mnie modne!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P
Nowy

przez Ykk » 28 wrz 2014 12:41

Nowy iPhone 6 Plis ładnie się wygina :P
Ykk

przez zeta » 27 cze 2016 22:11

Ważmne że jest dobre.
Nowy

przez adamskaretka » 04 paź 2017 11:57

Okaże się teraz ile osób kupi bardzo drogiego iphona najnowszego ;)
Nowy

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona