Dobry pokrowiec do iPhone 5, jaki wybrać?

Dobry pokrowiec do iPhone 5, jaki wybrać?

przez Klakier » 08 sty 2013 20:58

Hejka,

ostatnio stałem się szczęśliwym posiadaczem czarnego smartfona iPhone 5. Niestety, ale jestem świadom tego, że farba z niego prędzej czy później zejdzie, jeśli nie użyję odpowiedniego pokrowca (dowód tutaj). Na rynku dostępnych jest pełno różnych etui, ale ja nie wiem, które wybrać. Czy gumowe, zakrywające tylko "plecki" i boki, a może taką klapkę, co ekran też chroni. Doradźcie mi błagam, bo sam już nie wiem.

Pozdr!
Klakier

Re: Dobry pokrowiec do iPhone 5, jaki wybrać?

przez Pyrtolotolo » 08 sty 2013 23:27

Dobór odpowiedniego pokrowca zależy od tego, w jaki sposób używasz smartfona. Jeśli raczej dbasz o swoje smartfony, nie nosisz ich w kieszeni z kluczami itp., nie upuszczasz na ziemię - to radzę Ci kupić gumowy cover, który da ochronę obudowie w postaci elastycznego otoka.

Jeśli natomiast masz trudność w szanowaniu urządzeń, często Ci spadają, rysujesz ekrany itp. - to kup pełne etui, tzw. książkowe albo z klapką. Ono najlepiej chroni smartfon, ale też i najbardziej szpeci oraz pogrubia. Na Allegro, albo szczególnie eBay, jest cała masa tego typu cudek, które drogie nie są, a świetnie się sprawdzą.
Zaawansowany

przez Gosia » 05 sty 2015 19:04

jako "ekspertka" bo pokrowców mam ponad 10 z różnych materiałow i od innych firm mogę śmiało się wypowiedzieć. Dobry pokrowiec bądz etui na iphone 5 / 5s to takie które jest wykonane z silikonu oraz nachodzi lekko na przód ekranu. Mam na myśli etui zakładane na tył iphone. Czemu takie ? Rewelacyjnie amortyzuje uderzenia + nie zbijemy szybki. Kolejnym atutem takich futerałow jest to, iż często mają jakieś ciekawe wzornictwo np etui w kształcie perfum lub myszki miki. Nie polecam pancernych etui. Sluża tylko do ochrony a z telefonu bardzo trudno się korzysta w życiu codziennym.
Gosia

przez Rebel Princess » 13 lut 2015 13:28

Przecież są "pancerne" etui, które wcale nie przeszkadzają np. drewniane, skórzane, plastikowe, czy carbonowe, ale to już zależy od preferencji użytkownika i chyba od przyzwyczajenia. Teraz producenci raczej starają się dbać o to, żeby etui zabezpieczało urządzenie i dodatkowo fajnie wyglądało.
Nowy

przez modelina » 26 sie 2015 16:23

Ja mam takie: https://geekee.pl/case-mate-signature-f ... h=iphone+5 i dobrze chroni telefon, świetnym pomysłem jest ta klapka.
modelina

przez majka » 04 sty 2017 00:55

na swojego IPhona zamawiałam drewniane etui w IScratch, powiem wam robi nie tylko wrazenie na koleżankach bo jest z prawdziwego drzewa, wybrałam takie z azteckim kalendarzem ale jest ,mega solidne https://iscratch.pl/szklo-ochronne-na-telefon.html
majka

przez wika44 » 27 maja 2017 17:35

ja na swojego iphone'a 5 kupowalam etui na ithings.pl i naprawde jest taki jaki ogladalam w salonie ale cena jest o niebo nizsza! kupowalam gumowe zolte - maja tez duzy wybor kolorow. polecam zajrzec
wika44

przez Laniop » 06 maja 2019 12:48

Jak będziesz miał problem ze zniszczonym ekranem polecam ten serwis https://smartfondoctor.pl/
Laniop

przez Sentyk » 29 maja 2019 12:51

Poszukaj na tej stronie https://www.4gsm.pl/ ja jestem zadowolony z etui do mojego iphona który u nuch zamówiłem
Sentyk

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!