Kruger&Matz live-move

Re: Kruger&Matz live-move

przez lokar » 12 mar 2014 22:53

jorgdzu - dzięki za info z aktualizacją.
Dokładnie trzeba wyłączyć debugowanie i wtedy wszytko zaczyna hulać jak należy.
Aero2 też działa bezproblemowo z Live.
lokar

przez mici » 20 mar 2014 14:44

witam, mam problem z wslaniem mmsa w telefonie mam dwie karty orange i aero co zrobic by wyslac mms?
mici

przez Marvi » 20 mar 2014 18:31

Pobierz ustawienia do mms ze strony operatora Orange.
Marvi

przez Zaz » 25 mar 2014 00:34

Zastosowałem się do podanych wskazówek czyli wyłączyłem debugowanie a następnie zaznaczyłem połączenie jako PTP i dalej nie mogę zgrać na PC plików dźwiękowych z dyktafonu. CZy ktoś ma jakiś pomysł co mozna dalej zrobić aby zgrac pliki na PC
Zaz

przez Hans » 25 mar 2014 09:11

Zaz napisał(a):Zastosowałem się do podanych wskazówek czyli wyłączyłem debugowanie a następnie zaznaczyłem połączenie jako PTP i dalej nie mogę zgrać na PC plików dźwiękowych z dyktafonu. CZy ktoś ma jakiś pomysł co mozna dalej zrobić aby zgrac pliki na PC

Tzn. widzisz pliki ale nie możesz ich zgrać, czy wcale nie możesz nawiązać połączenia z kompem i nie widzisz katalogów i plików na fonie?
Hans

przez Zaz » 30 mar 2014 21:26

Hans napisał(a):
Zaz napisał(a):Zastosowałem się do podanych wskazówek czyli wyłączyłem debugowanie a następnie zaznaczyłem połączenie jako PTP i dalej nie mogę zgrać na PC plików dźwiękowych z dyktafonu. CZy ktoś ma jakiś pomysł co mozna dalej zrobić aby zgrac pliki na PC

Tzn. widzisz pliki ale nie możesz ich zgrać, czy wcale nie możesz nawiązać połączenia z kompem i nie widzisz katalogów i plików na fonie?

Dzięki wielkie za chęć pomocy udało mi się jednak już znaleźć rozwiązanie. W moim wypadku pomogło zaznaczenie "zamontowanie karty SD" zamiast "aparat (PTP)" i wtedy wszystkie pliki były widoczne wcześniej tylko pliki ze zdjęciami. Pozdrawiam
Zaz

przez Emil » 23 lis 2014 20:36

Witam,
miałem ten sam problem. Oto rozwiązanie. Po podłączeniu telefonu do kompa należy w telefonie wejść na zakładkę połęczenie USB. W tej zakładce należy zaznaczyć opcję urządzenie multimedialne i wtedy na kompie pokażą się foldery, a wśród nich folder ze zdjęciami
pozdro
Emil
Emil

przez Trogook » 19 cze 2017 17:34

Także miałem ten problem, nie potrzeba USB, wystarczy WiFi. Rozwiązanie znalazłem tu: http://smartfonki.pl/porada-jak-przeslac-pliki-ze-smartfona-z-androidem-do-komputera-bez-pomocy-kabla-usb,208.html
Trogook

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona