Oferty na kartę

Oferty na kartę

przez j0jgu876 » 14 lis 2013 21:13

Czy wszystkie smartfony można kupić w ofercie na kartę? Patrzyłem na stronie orange, ale było ich bardzo mało. Chodzi mi oto, że wydaję stosunkowo mało pieniędzy na rozmowy i sms-owanie i bardziej opłacałaby mi się karta niż abonament. Czy inne sieci oferują większy wybór? Liczę na szybką odpowiedź ;)
j0jgu876

Re: Oferty na kartę

przez Karl » 15 lis 2013 04:13

Na kartę to raczej zbyt dużych efektów nie oczekuj. Po prostu musisz kupić sprzęt sam, na własną rękę - i dopiero potem dobierać do tego ofertę operatora.
Karl

przez Hans » 15 lis 2013 11:16

Na kartę to kupujesz sobie smartfon w sklepie jaki chcesz a operatora olewasz. Plus ma całkiem fajną ofertę, bo są tutaj pakiety np. na rozmowy, smsy, internet itp., więc można coś dla siebie dobrać.
Hans

przez j0jgu876 » 15 lis 2013 19:01

Czyli jak rozumiem - kupuję dowolny smartfon, który mi się spodoba, bez żadnych umów z operatorem. Potem kupuję starter do jakiejś sieci i od tego czasu normalnie doładowuję, jak zwykłe telefony? Ten sposób sprawdza się we wszystkich sieciach, z każdym smartfonem??
j0jgu876

przez wlodarek1 » 15 lis 2013 19:48

Taak :D
Użytkownik

przez Pantsless » 16 lis 2013 20:52

Dokładnie - zero obowiązku płacenia abonamentu, tylko karta, doładowania i robisz co chcesz!
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!