Najlepsza gra logiczna na Android?

Najlepsza gra logiczna na Android?

przez Hadziuk » 09 gru 2011 12:20

Jaka jest Waszym zdaniem najlepsza gra logiczna na system Googli, zastanawiam się ostatnio nad zakupem - lub darmowym ściągnięciem którejś, ale jest tego tyle, że się gubię. Proszę o Wasze typy.
Hadziuk

Re: Najlepsza gra logiczna na Android?

przez Martens » 09 gru 2011 22:27

Według mnie najlepszą grą zręcznościowo-logiczną jest Burn the Rope. W grze musimy spalić jak największy odcinek liny - ustawiając odpowiednio płomień. O ile na pierwszych poziomach jest to jeszcze dość łatwe, to potem robi się strasznie trudne. Gra o ile pamiętam - darmowa.
Martens

przez Martens » 11 gru 2011 20:02

Ja od siebie polecam łamigłówkę pt. Mouse - poziomów jest w niej cała masa, gra się przyjemnie i trzeba czasami nieźle wytężyć mózgownicę. Baaardzo też polecam grę Cut the Rope - jest fenomenalna, jak jeżdżę pociągiem to ciągle w to gram :)
Martens

przez Majk » 13 gru 2011 08:08

Jak mogliście zapomnieć o Angry Birds - to przecież też gra logiczna i to chyba najpopularniejsza na platformę Android :o
Majk

przez Kermit » 15 gru 2011 10:46

Ja od siebie polecam gry Cloudy, Collapse (była we wczorajszej promocji po 0.10$), oraz Slice It i Spirit (też z promocji).
Kermit

przez altec » 07 sty 2012 16:03

Kermit napisał(a):Ja od siebie polecam gry Cloudy, Collapse (była we wczorajszej promocji po 0.10$), oraz Slice It i Spirit (też z promocji).

Cloudy wymiata :)
Użytkownik

przez Tobiasz » 09 sty 2012 11:43

Też polecam Cloudy, świetna gra logiczna na długie godziny, poniżej umieszczam filmik, gdyby ktoś nie wiedział o co w tym biega.
Tobiasz

przez Ania » 20 sty 2012 17:09

Najlepsza dla mnie to Slice It. Przydaje się podstawowa znajomość geometrii, ale nie jest ona konieczna. A jak uda się Wam rozdzielić figurę na idealnie równe części, to radość jest ogromna!
Ania

przez natax » 10 kwi 2013 22:38

Bridge Constructor :D
Użytkownik

przez jacek » 24 sie 2013 22:53

Ja polecam Alchemy - gra logiczna, w której łączymy różne elementy ze sobą by uzyskiwać coraz to nowsze elementy
jacek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona