Xperia L - bateria, multimedia i w ogóle cały telefon.

Xperia L - bateria, multimedia i w ogóle cały telefon.

przez ja_890 » 22 lis 2013 22:30

Witam, chciałbym dowiedzieć się paru rzeczy odnośnie baterii w smartfonie Sony Xperia L. Ile procent baterii ubywa po 30 minutach słuchania muzyki. Ile zżera 10 minutowy filmik na yt? I czy w ogóle polecacie ten telefon? Jak wypadają filmiki i zdjęcia? Z góry dziki za odp. :)
ja_890

Re: Xperia L - bateria, multimedia i w ogóle cały telefon.

przez Marvi » 23 lis 2013 11:22

Witaj,

Sony Xperia L to tak naprawdę podrasowany model Xperii M, który ma lepszy aparat, większy ekran, no i co najważniejsze 8 a nie 4 GB pamięci wewnętrznej. Co do testu baterii to takie dane, które chcesz może podać jedynie osoba, która ten smartfon posiada. Ja od siebie mogę powiedzieć, żeXperia L na jednym ładowaniu wytrzymuje 39 godzin, w tym godzina rozmów, godzina przeglądania netu i godzina oglądania filmów dziennie. Wynik przyzwoity. Co do konkretnych danych, to na pełnej baterii pooglądasz jakieś 4:45h filmu, poprzeglądasz net przez 6:40h albo pogadasz przez 3G w czasie 12:30h.

Co do aparatu, to sprzęt robi przeciętne zdjęcia i raczej kiepskie filmy - tu możesz pooglądać przykładowy:

Zamiast Xperii L możesz jeszcze obczaić Samsunga Galaxy S II, HTC One S, albo coś z Windows Phone.
Marvi

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!