problem z dotykiem

problem z dotykiem

przez quantum 4 goclever » 20 gru 2013 13:30

WiTam. Otoz mam pytanie dotyczace quantum 4 go clever. Czesto jest tak ze na dworze wariuje mi dotyk. Tzn najczesciej reaguja krawedzie ekranu. W pomieszczeniu jest ok. Czy to wina modelu? Dziekuje za zainteresowanie.
quantum 4 goclever

Re: problem z dotykiem

przez Karl » 20 gru 2013 17:29

Hej,

a może ekran był lekko zamoczony - w takim przypadku to normalne. Jak powietrze jest mocno wilgotne to też może się tak dziać.
Karl

przez Gość » 20 gru 2013 22:29

Znaczy teraz niedawno byl kupiony. Zamoczony nie jest ale troche zimna pogoda jest. Czyli cos takiego nie jest wada fabryczna tylko wada postepu technologicznego i gwarancja nic nie da?
Gość

przez Karl » 21 gru 2013 14:19

Szczerze mówiąc to nie jest normalne. Byś musiał chyba z sauny parowej wyjść, żeby coś takiego się działo albo obrać ekran wodą. Według mnie jeśli takie coś dzieje Ci się w normalny dzień, bez deszczu itp. - to zanieś smarta na gwarancję.
Karl

przez gosc3452 » 23 gru 2013 19:04

witam, dzisiaj byłem w galerii krakowskiej w komputroniku bo miałem to samo, od razu po uruchomieniu wariował i wciskiwał wszystko jak leci, ale ja zauważyłem że po nachuchaniu na wyświetlacz u mnie był mazany jakimś markerem i z prawego boku były jakieś napisy na dotyku. wzięli go na gwarancję no czyli poszedł gdzieś tam do naprawy. ( mam nadzieję że nie do chin)
gosc3452

przez Geek » 23 gru 2013 21:11

Do China na pewno nie wysyłają do naprawy. Pewnie wymienią Ci po prostu na nowy.
Geek

przez gosc3452 » 24 gru 2013 21:10

tylko że ja wy*** słuchawki z opakowania i tyle. całą resztę razem z pudełkiem i tym co było im dałem. normalnie jak te słuchawki były nowe tak je wziołem i rozerwałem na kawałki bo jak można dodać do kompletu coś takiego badziewnego?.
gosc3452

przez Vini » 24 gru 2013 23:23

Brak słuchawek raczej nic nie zrobi i nie wpłynie na brak pozytywnego rozpatrzenia gwarancji, więc nie ma się co tym stresować.
Ekspert

przez gosc6543 » 26 gru 2013 20:49

a jak kupię nowy drugi to tego już nie będzie? chyba że oprócz quantuma proponujecie mi coś innego ?
gosc6543

przez Karl » 27 gru 2013 01:17

Jeśli to była usterka, to skoro kupisz drugi - to nie powinno jej być, tak na logikę biorąc. A co do wyboru smartfona, to nie ten dział - spytaj o to w dziale "Co wybrać?".
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona