64GB microSD dla Xperia Play?

64GB microSD dla Xperia Play?

przez Siorb » 20 gru 2011 12:05

Posiadam smartfon Xperia Play i używam z nim 32GB karty. Niestety, karta jest już prawie zawalona filmami i muzyką. Moje pytanie do Was drodzy forumowicze brzmi - czy można do Sony Ericssona Xperia Play podłączyć kartę 64GB? Nie wiem, czy takie rozwiązanie będzie działać - a nie chcę pozostać w sytuacji, że kupię 64 GB kartę i nie będzie działać, przez co zakurzy się na półce. Doradźcie proszę, czy zadziała, czy też nie :oops:
Siorb

Re: 64GB microSD dla Xperia Play?

przez Kivi » 20 gru 2011 13:23

Mogę potwierdzić, kupiłem SanDiska 64BG i pięknie śmiga na mojej Xperii Play. Myślę, że z kartami SDXC innych firm też nie powinno być problemów. Szkoda tylko, że te karty u nas w Polsce mają aż tak wysoką cenę - w UK można je kupić za ponad 100zł taniej, w naszym kraju handlarze są aż tak pazerni? :evil:
Kivi

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!