Problem Ustawieniami Pamięci wew i Karty SD.

Problem Ustawieniami Pamięci wew i Karty SD.

przez armpower » 25 sty 2014 02:09

Witam, najważniejsze to Pamięć ale mam ogromną prośbę a dokładnie 3 sprawy w których potrzebuje pomocy a wszyscy nie umieją albo nie chcą mi pomóc,na innych tematach.
Piszę tu gdyż Osoby na tym forum posiadają te telefony jak i znają je bardziej ode mnie.... więc:

1.Sprawić aby Karta SD była pamięcią do zapisu rzeczy z internetu , ze sklepy play,do rzeczy np mp3 które pobieram za pomocą aplikacji po prostu tak aby system domyślnie kojarzył zapis z SD i na nia dawał wszystko, kiedy zaznaczę w opcjach dysków żeby sd była pamięcią do zapisu rzeczy z internetu dalej zapisywane są w pamięci tele co najgorsze 4GB które telefon rzekomo ma w sobie dzielą się jeszcze na dwie partycje wiec na rzeczy z zapisu mam nie całe 2 GB co jest niczym.... to jest najważniejszy problem... wiele osób o tym pisze a niema nigdzie opisane jak to zrobić...

2.Chodzi mi o to by spolszczyć telefon w jak największym stopniu gdyż na ten moment pierwsze rzeczy są po polsku jak tylko coś głębiej to ang... jest dużo opcji które są po ang były by przydatne po polsku a w tym momencie są bezużyteczne...

3. ostatnie najmniejsze ale dość wkurzające myślę że dla Was pikuś...mam problem z muzyką a mianowicie ustawianiem jej na dzwonek na sms czasami wg nie da się wejść w opcje sms dźwięk i gdy dostaje wiadomość jest takie piknięcie że mając telefon w ręce przy głośności fulll ledwo się je słyszy... jeśli nie da się zrobić tak aby można było ustawić dowolną mp3 to chociaż żebym mógł wybrać któryś z dźwięków w tele co nie działa kiedy zaznaczam dany sygnał z tele na sms i dam potwierdź nic sie nie zmienia tak jakbym dał anuluj...

Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc...i za każdego posta...

Jestem tu nowy i zielony dlatego proszę o wyrozumiałość.
armpower

Re: Problem Ustawieniami Pamięci wew i Karty SD.

przez Geek » 25 sty 2014 12:20

HEj,

a jaki masz w ogóle smartfon?
Geek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!