Wolne ładowanie LG L5 ładowarką sieciową

Re: Wolne ładowanie LG Leon

przez Gość » 19 kwi 2017 22:36

Witam. Ja tez mam problem z ladowaniem swojego telefonu. Ale bardzo dziwny. Otoz na początku oddalem wogole telefon do siedziby LG pod Warszawa zeby go sprawdzili i przetestowali i telefon i baterie. Przyslali mi telefon z serwisu LG i stwierdzili ze battery charged is good and battery live is good. Znaczyloby to ze z baterią jest wszystko w porządku. Wyczyscili mi softa i poza tym nic wiecej nie robili procz tych testow i zresetowania softu. Jakiez bylo moje zdziwienje gdy sie okazalo ze bateria mimo ze byl telefon z nia w serwisie dalej laduje sie diabelsko wolno. Sprobowalem z ladowarka i kablami. Okazalo sie ze kabel wymieniłem i zaczela ladowac o 200 procent szybciej czyli byla wina kabla.

Przez jakis czas bylo dobrze ladowala szybko i sprawnie. Po okolo 4 miesiącach nkrmalnego ladowania na tym samym kablu i ladowarce znów zaczyna sie wolno ladowac ale tym razem to juz wogole nie wiem co jest zle.

Bateria niby ok testowana przez producenta, ladowarka i kabel testowane ok... To co do cholery trraz znowu sie dzieje ze znow nie laduje normalnie tylko wolno ?

Jak ktos ma jakies pomysly to bardzo prosze o pomoc.
Gość

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona