Problem z baterią

Re: Problem z baterią

przez manstar » 03 maja 2014 21:22

Gwarancja jeszcze jest ale nie mam dowodu zakupu. Telefon byl kupowany na allegro uzywany 2 miesiace i polecony z tego forum (wtedy inaczej wyglsdalo) jak wgrac ten soft? Aha mam tez czesto tak ze przy odpalaniu gry czy innej aplikacji telefon sie sam wylacza i rrsetuje. Pozdawiam i z gory dzieki za pomoc (sorry za pisownie pisane z telefonu)
manstar

przez Ykk » 03 maja 2014 22:31

Idealnie by było, gdybyś oddał na gwarę, bo takie wyłączanie przy odpalaniu może też świadczyć o jakichś problemach niekoniecznie natury programowej, ale nawet sprzętowej. Równie dobrze z nieznanych względów procek może się grzać. Koleś przypadkiem nie sprzedał Ci uszkodzonego egzemplarza?
Ykk

przez manstar » 03 maja 2014 23:51

To moj pierwszy smartfon nie znam sie, telefon mam juz od wrzesnia co robic? (Jak to forum mialo inny wyglad dalem link aukcji i forumowicze mowili ze koles wyglada wporzadku) byl z nim dobry kontakt przez poczte. Nie mam pojecia co teraz zrobic? Prosze o pomoc
manstar

przez Ykk » 04 maja 2014 16:50

No tak, ale nie da się zawsze wszystkiego ocenić po profilu kolesia. Nawet bardzo zaufany może przysłać Ci bubel. Miejmy jednak nadzieję, że to problem z softem.

Jaki tam w ogóle masz Android? Jelly Bean czy coś starszego?
Ykk

przez Manstar » 06 maja 2014 17:54

Wersja systemu Android : 4.1.2
Wersja Modemu : I8160XXNB1
Wersja Jądra: 3.0.31-1106830
Se.infra@SWDA2304#2
SM PREEMPT MON FEB 10 14:34:57
KST 2014
Numer Wersji :
JZ054K.I816XXNB1

Aha i jeszcze często mam coś takiego,że gdy wychodze z gry to widać samą tapete animowana,a dopiero po paru sekundach na menu wyskakują ikonki itp...(a czasami to nawet automatycznie zmienia mi Tapete Animowaną na zwykłą).
Pozdrawiam i mam nadzieje,że mi pomożecie.
Manstar

przez Ykk » 06 maja 2014 21:22

A czytałeś komentarze w tym artykule? http://smartfan.pl/samsung-rozpoczal-ak ... elly-bean/ Tam ludzie też grzmią na ten soft. Może byś musiał coś innego zainstalować.
Ykk

przez Manstar » 06 maja 2014 22:41

Dobrze tylko jak to zrobić,tego softa instalował poprzedni właściciel a nie Ja.
Ja o takich rzeczak nie mam zielonego pojęcia,jak byś mi pomógł bym był wdzięczny.
Manstar

przez Ykk » 07 maja 2014 07:21

A sprawdzałeś, czy nie ma dla Twojego smartfona dostępnej jakiejś oficjalnej aktualizacji, która poprawiłaby te błędy?
Ykk

przez Manstar » 07 maja 2014 13:12

Z miesiąc temu była jakaś '' dla poprawienia stabilnośći'' ale ona nic nie dała.
Manstar

przez Ykk » 07 maja 2014 19:33

Ok, postaram Ci się pomóc, ale będziesz musiał przeflashować Twój smartfon nowym firmware, robiłeś to kiedyś albo masz może jakiegoś kumpla, który mógłby to zrobić?
Ykk

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia stronaNastępna strona