Czy jest taki telefon? czy znacie?

Czy jest taki telefon? czy znacie?

przez AxwirGG » 10 maja 2014 21:03

Czy jest telefon najlepiej od sony xperia 4,3" + android 4.1 wejscie HDMI aparat 12MPX
procesor 1,5Ghz 1+Gb RAM 8+ pamieci ROM z fajnie wygladajacym "dizajnem".
Chce Sony Xperia s lub acro s ale ma android 2.3, moze byc inny nie musi byx xperia podajcie wszystkie jakie znacie w cenie do 600 zl.
Dziekuje :3
AxwirGG

Re: Czy jest taki telefon? czy znacie?

przez Hans » 10 maja 2014 23:01

Zbliżony do tych wymagań jest Sony Xperia L, ale aparat nie ma tu 12 Mpix. Co do designu, to wszystkie Soniacze są praktycznie takie same :)
Hans

przez Hansik » 11 maja 2014 11:13

Xperię T też można w tej cenie kupić, tylko trzeba uważać, bo zdaje się, że sporo podróbek krąży na aukcjach.
Hansik

przez belka » 19 maja 2014 15:13

Takiego telefonu jakiego opisałeś powyżej nie ma. Poświęciłem swój czas i przeszukałem na kilku wyszukiwarkach telefonów.
Zbliżony faktycznie wydaje się być. Tutaj zawęziłem poszukiwania do tych najbardziej odpowiadających modeli - zerk. Znam się trochę na telefonach ale parametry jakie określiłeś w żaden sposób nie odpowiadają żadnemu konkretnemu modelowi.
Użytkownik

przez lenczyk9 » 06 cze 2014 09:09

Najbardziej mi pod to pasuje Sony Xperia V
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!