Quake na Android

Quake na Android

przez Remi » 10 sty 2012 10:33

Orientuje się ktoś, czy jest coś takiego, jak Quake na Android? Chodzi mi o tę klasyczną grę FPS z peceta, ale nic nie mogę na ten temat znaleźć na Android Market - proszę o wskazówki, czy coś takiego w ogóle istnieje.
Remi

Re: Quake na Android

przez Vini » 10 sty 2012 12:06

Mało tego - wyszły nawet wszystkie trzy części na system Android. Są też jakieś dostępne na Android Market - ale chyba z ich działaniem nie jest najlepiej, bo wiele osób narzeka, że wywaliła kasę w błoto, gdyż gra nie działa.

W necie pojawiają się też darmowe wersje Quake - jest np.projekt Kwaak3, czyli Quake 3 na Android. Znajdziesz go na tej stronie, wraz z instrukcją instalacji: http://code.google.com/p/kwaak3/
Ekspert

Re: Quake na Android

przez Ulfik » 10 sty 2012 15:06

Ja tam się namęczyłem podczas instalacji Quake - a i tak nic z tego nie wyszło. Zrezygnowałem całkiem i zamiast tego zainstalowałem FPP od Gameloft - N.O.V.A. 2. Poniżej daję filmik, jak to wszystko wygląda. W skrócie - to w sumie bardziej Halo, niż Quake.
Ulfik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!