Przycisk robienia zdjecia w Galaxy S II

Przycisk robienia zdjecia w Galaxy S II

przez Rudolf » 12 sty 2012 15:54

Witam, jestem zupełnie "ciemny" w tej materii, dlatego postanowiłem prosić Was o pomoc na forum. Moje pytanie brzmi - czy Samsung Galaxy S II posiada przycisk do robienia zdjęcia, tzw. "spust migawki"? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.
Rudolf

Re: Przycisk robienia zdjecia w Galaxy S II

przez Grzeniu » 12 sty 2012 21:02

To niestety jedna z wad Galaxy S II. Smartfon nie posiada wcale przycisku do robienia zdjęć. Aby zrobić zdjęcie - odpalamy aparat, wciskamy miejsce na którym obiektyw ma złapać ostrość - po czym wciskamy wirtualny, dotykowy spust migawki na ekranie. Oczywiście istnieją różne modyfikacje firmware dla S II, które z przycisku POWER robią spust migawki - ale to już inna bajka i jeśli coś takiego byś chciał, to napisz w dziale z ROMami i Modyfikacjami :mrgreen:
Grzeniu

Re: Przycisk robienia zdjecia w Galaxy S II

przez Shining » 12 sty 2012 22:00

Dodam tylko, że aby w ten sposób zmodyfikować smartfon (żeby zrobić z POWERa przycisk spustu migawki) - trzeba by pogrzebać w firmware, więc można tak stracić gwarancję. Oczywiście jak się to zrobi w nieumiejętny sposób.
Shining

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!