Czy znacie jakieś fajne gry na Android?

Czy znacie jakieś fajne gry na Android?

przez belka » 07 lip 2014 11:41

Wakacje - więcej wolnego czasu. Czy znacie jakieś fajne gierki na Android (mam LG G2)? Mogą być strzelanki, strategie, wyścigówki lub gry typu łamigłówki.
Użytkownik

Re: Czy znacie jakieś fajne gry na Android?

przez lenczyk9 » 07 lip 2014 13:33

Strzelanki:

Robocop - czyli ładujemy kilogramy ołowiu do wszystkiego co się rucha. Nie możemy przy tym sami oberwać. Fajna gra ale może stać się monotonna po pewnym czasie. Dostępna za free
Contra - gra znana z dzieciństwa ze słynnych pegazusów.

Strategie:
FarmVille 2: Country Escape - czyli stajemy się rolnikami i gospodarzymy. Ale uwaga wciąga - im dalej w las tym więcej drzew.

Zręcznościowa.
Cut the Rope. Świetna giera z elementami logiki. Nie udało mi się jej przejść. Chyba jestem zbyt cienki bolek. Odwiedź także tą witrynę z recenzjami gier yourapps.info/gry-na-androida masz tam prawie 3 tys recenzji. Jak tam nie znajdziesz ciekawych propozycji to nie wiem gdzie zacznij szukanie.
Użytkownik

Re: Czy znacie jakieś fajne gry na Android?

przez Gość » 05 paź 2016 06:26

A na komputer coś polecicie?
Gość

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!