kruger matz live nie włącza wi fi

kruger matz live nie włącza wi fi

przez Daroo311 » 07 lip 2014 17:09

WITAM ,OD NIEDAWNA MAM TEN TEL ,NIESTETY NIE DA RADY WŁĄCZYĆ WI FI ,NIE WIEM JAKA PRZYCZYNA ,CZY SOFT JAKIŚ STEROWNIK CZY MOŻE KARTA SIECIOWA ZPSUTA KTO MI POMOŻE JAK TO ZDJAGNOZOWAĆ.
Daroo311

Re: kruger matz live nie włącza wi fi

przez Hans » 07 lip 2014 19:25

Ok, ale nie pisz wielkimi literami bo ciężko się to czyta :) Jak klikasz na ikonę wi-fi to nic się nie dzieje?
Hans

przez DAROO311 » 07 lip 2014 20:26

Dokładnie tak ,gdy naciskam ikonę wi fi to przeskakuje na chwilkę jak by myśli czy włączyć i po chwili znowu wraca suwak
DAROO311

przez Daroo311 » 07 lip 2014 20:29

sekundę dosłownie jest wł i zaraz wraca i tak mogę do jutra ,nie ważne jak uruchamiam z widgetu czy z ustawień nic .
Daroo311

przez Daroo311 » 07 lip 2014 20:32

Może jakiś program ,ale jaki ,muszę zainstalować na kompie i sprawdzić przez komputer bo nie mam netu w tel .
Daroo311

przez Karl » 07 lip 2014 20:48

A może reset fabryczny pomoże?
Karl

przez daroo311 » 09 lip 2014 17:34

jasne teraz próbowałem reset zrobić coś nie tak poszło a szybko , pare godzin pochodził i teraz nie włącza x się nawet kilka razy się włączył ale zdechł po kilku minutach ,teraz nawet nie pokazuje ładowania bat
daroo311

przez Karl » 09 lip 2014 19:41

No to jasno pokazuje, że miałeś jakiś felerny egzemplarz. Nic nie pomoże - musisz oddać go do serwisu na gwarancję :(
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!