AutoMapa w wersji beta - działa komuś na ICS i Galaxy S?

AutoMapa w wersji beta - działa komuś na ICS i Galaxy S?

przez Felix » 15 sty 2012 22:06

Czy ktoś, kto posiada Galaxy S i zainstalowany na nim Android ICS - próbował odpalić AutoMapę w wersji beta? Dzisiaj TUTAJ napisali, że AutoMapa jest za darmo na Androida (w wersji beta), ale mi po zainstalowaniu i pobraniu niezbędnych danych, gdy odpalam AM - od razu zamyka aplikacje i pisze, że "została zatrzymana".
Felix

Re: AutoMapa w wersji beta - działa komuś na ICS i Galaxy S?

przez Ykk » 15 sty 2012 22:15

U mnie niestety to samo, mam zainstalowany teamhacksung's ICS Port for Galaxy S (BUILD 14) i zaraz po odpaleniu AM wywala. Ciekawe, czy to ogólnie nie jest po prostu dostosowane do ICS, czy tylko te nieoficjalne ROMy mają coś skopane, że AutoMapa nie chce się odpalić.
Ykk

przez Tomi » 17 sty 2012 15:31

To zdecydowanie wina AutoMapy, że została nieprzystosowana do Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Miejmy nadzieję, że wkrótce zostanie to naprawione i AM będzie już działać na ICS. Teraz to dopiero beta, więc błędy są jak najbardziej możliwe.
Tomi

przez Tomi » 07 lut 2012 10:34

Wie ktoś może, kiedy pojawi się wersja działająca pod ICS tego ROMu?
Tomi

przez Ykk » 09 lut 2012 13:32

Tomi napisał(a):Wie ktoś może, kiedy pojawi się wersja działająca pod ICS tego ROMu?

Nie mam pojęcia, czy szybko zoptymalizują to pod ICS. Jak ostatnio próbowałem instalować - to nadal wywala błąd podczas odpalania.
Ykk

przez tomi » 20 mar 2012 09:27

Niedawno wypuścili Beta 2 AutoMapy - która elegancko śmiga na Android ICS - jak ktoś nie ma, to polecam wejść na stronę AutoMapy i sobie pobrać :)
tomi

przez Tymon » 21 mar 2012 14:06

Ja już nawet na tym jechałem i powiem szczerze, że sprawuje się fajnie. Muszą jeszcze trochę podpicować interfejs bo wygląda biednie - ale tak to naprawdę spoko. Szkoda tylko, że w moim Galaxy S jest tak lipny odbiornik GPS.
Tymon

przez Pyrtolotolo » 22 mar 2012 13:42

Potwierdzam, działa teraz na Ice Cream Sandwich bez żadnego problemu - można śmiało instalować.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!