Problem Xperia M

Problem Xperia M

przez Poszukujacy » 18 lis 2014 23:23

Siema. Mam problem otóż od niedawna (Xperie mam już z rok) kiedy np. przychodzę ze szkoły podpinam telefon do ładowarki i mam wtedy 25% po 2/3 godzinach przychodzę a tam jest 10% i komunikat o tym ze szybciej zzużywa prąd niż ładuje. A gdy mam włączony ekran i się używam tego telefonu pod ładowarka to jeszcze się jakoś ładuje czasami spadnie ale ogólnie to się wtedy ładuje. Pożyczyłem nawet kabel USB od koleżanki do tej ładowarki i 90% naładowało się w 2 godziny chyba, wiec szybko. Ale teraz znowu jest problem z ładowaniem. Próbowałem na oryginalnej ładowarkę z oryginalnym kablem USB i na ładowarce od LG i na kablu USB od LG jak też na kablu tego co pożyczyłem od koleżanki.
Dodam że normalnie wcześniej telefon trzymał długo bo dłużej niż np xperia z kolegi czy samsung s2. Teraz też długo trzema gdy go naladuje, ale właśnie jest z tym problem :( nwm co robić.
Poszukujacy

Re: Problem Xperia M

przez Hans » 18 lis 2014 23:43

Skoro próbowałeś kilku kabli i ładowarek to problem leży w smartfonie. Walnięte możesz mieć gniazdo microUSB, które jest wylatane i czasami łączy a czasami nie, albo słabo przewodzi. Gorzej by było, gdyby Ci moduł zasilania w fonie padał...
Hans

Re: Problem Xperia M

przez 1tasiorex » 25 maja 2015 16:49

tez mialem taki problem, nowe mini usb i wszystko smiga
1tasiorex

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!