The Eye - moja własna gra

Re: The Eye - moja własna gra

przez Ykk » 09 gru 2014 21:36

Gratuluję zacięcia w tworzeniu gry, mam nadzieję, że wszystko się uda. Czy gra będzie darmowa (z reklamami), czy płatna?
Ykk

przez tsg » 11 gru 2014 23:25

Dziękuję bardzo. Gra będzie całkowicie darmowa, w środku będą reklamy, jednak zostaną umieszczone tak aby nie przeszkadzały w rozgrywce i nie irytowały gracza.

Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić animację postaci. Co sądzicie?

Obrazek
Użytkownik

przez Magik » 12 gru 2014 11:45

Jest ok, ale wygląda trochę, jakby się lekko ślizgał po powierzchni - może to ja mam takie wrażenie.
Magik

przez tsg » 17 gru 2014 02:14

Magik napisał(a):Jest ok, ale wygląda trochę, jakby się lekko ślizgał po powierzchni - może to ja mam takie wrażenie.

Animacja na pewno nie jest idealna :P Jednak mam nadzieję, że to wystarczy do prostej gry na smartfony :)

Dzisiaj przedstawiam gotową wersję menu razem z animacją :)

Urywanie się kamienia to tylko bonus, który można aktywować przez kliknięcie w łańcuchy. Normalna animacja to jedynie ruch góra/dół.

PS Już tylko cztery dni do oficjalnej premiery!

Obrazek
Użytkownik

przez Karl » 17 gru 2014 13:36

wygląda bardzo dobrze, czekam w takim razie na finalną wersję - jak na projekt wykonywany w tak szybkim tempie to jest naprawdę dobrze.
Karl

przez tsg » 19 gru 2014 11:05

Miło mi to słyszeć :)

Dzisiaj chciałbym Wam pokazać trailer, który jakoś mi się udało zmontować :P. Już jutro oficjalna premiera gry!

Użytkownik

przez Magik » 19 gru 2014 16:16

Jutro ściągnę w takim razie i zagram, oby Twój tytuł nie utonął w tysiącach innych tego rodzaju :)
Magik

przez tsg » 20 gru 2014 16:52

Obrazek

Nareszcie! Gra jest gotowa. Sporo ciężkiej pracy, zdecydowanie zbyt mało snu, ale było warto. Dziękuję Wam bardzo za przebrnięcie przez proces jej tworzenia oraz za bardzo cenne uwagi i opinie. :).

Grę możecie pobrać tutaj, całkowicie za darmo: https://play.google.com/store/apps/deta ... abs.TheEye

Zachęcam do grania i dzielenia się informacją z przyjaciółmi :).
Użytkownik

przez karl » 20 gru 2014 19:48

Napracowałeś się, zaraz zabieram się do ściągania i testowania, dobra robota :)
karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona