poszukuje sterowników do samsunga younga

poszukuje sterowników do samsunga younga

przez young » 11 lut 2015 19:54

witam jak w temacie potrzebuje sterowników do SG young szukam juz od 3 godzin i nic nie moge znaleść .. wiem ze to nie zbyt odpowiedni dział ale ratuje sie czy tylko sie da.
próbuje naprawić telefon kolegi gdyż nie chce mu sie włączyć zawiesza się na logo samsunga ... przy okazji naucze sie czegoś o tym , mam wszystko to co chyba potrzebne nie wiem oświećcie prosze
mam odina , kiesa , firmware,i coś tam jeszcze ale telefon nie jest widoczny dla komputera , podczas podłączenia jest ,,dźwięk" ale nic poza tym Prosze o pomoc ! Ja juz nie mam siły ... mam to samo z tabletem więc podwójnie mi na tym zależy :(
young

Re: poszukuje sterowników do samsunga younga

przez Hans » 11 lut 2015 21:47

A czemu w dziale, gdzie są tematy odnośnie poszukiwań smartfonów i decyzji zakupowych? :(
Hans

przez young » 12 lut 2015 14:47

poniewaz nie ma tu odpowiedniego działu pod to chyba ;/
young

przez Hans » 12 lut 2015 18:53

A pod jaki system operacyjny te sterowniki?
Hans

przez young » 13 lut 2015 21:55

narazie chyba bez systemu ... bo coś tam on wykasowywał resetował itd... zawieszał sie na logo samsunga i nic dalej ... więc zgrałem firmware kiesa odina itp... lecz komputer mi go nie czyta i pisze ze błąd CDC AMC czy jakoś tak i wydaje mi sie ze to sterowniki do tego potrzebne a nie ?? prosiłbym o pomoc ;)
young

przez Hans » 13 lut 2015 23:08

ale jaki masz system operacyjny w kompie, do którego chcesz podłączyć tego smartfona?
Hans

przez young » 14 lut 2015 12:45

był podłączany pod viste , XP . 7 , i 8 ... wszedzie to samo CDC AMC czy ACM :)
young

przez Hans » 14 lut 2015 21:30

Tu masz sterowniki aktualne: http://developer.samsung.com/technical- ... T000000117 - link jest na górze strony
Hans

przez young » 15 lut 2015 00:07

Dzięki Hans , Bardzo mi sie przydadzą ! :)
young

przez young » 17 lut 2015 17:23

Ponownie ja ....
Otóż w tych starszych telefonach by komputer je czytał trzeba było ręcznie w telefonie włączyć / połączyć z nośnikiem USB czy jakoś tak ... da sie to jakoś obejść ??
young

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!