Problemy z instagramem=hashtagi

Problemy z instagramem=hashtagi

przez Leokadia » 09 lip 2015 20:11

Witam wszystkich,
Od kilku miesięcy mam problem z hashtagami na moim instagramie. Po dodaniu nawet jednego z nich do mojego zdjecia, nie działa on a mianowicie moje zdjecie nie znajduje sie pod wskazanym hashtagiem. Z gory odpowiem, ze nie stosuje niedozwolonej liczby hashtagow ani nie sa one zbyt popularne lub niedozwolone. Moj instagram nie jest rowniez polaczony z facebookiem, odinstalowywalam takze i resetowalam aplikacje niestety nic z tych rzeczy nie pomoglo. Problem zglaszalam takze do instagrama. Bardzo prosze o pomoc :)
Leokadia

Re: Problemy z instagramem=hashtagi

przez Karl » 10 lip 2015 10:22

Witaj,
a co Instagram odpisał na Twoje zgłoszenie?
Karl

przez Leokadia » 10 lip 2015 18:27

Podziękowali jedynie za zgłoszenie nieprawidłowości :)
Leokadia

przez Hans » 12 lip 2015 11:47

To faktycznie wygląda na jakiś błąd z ich strony, dobrze, że to zgłosiłaś. Ja miałem kiedyś tak samo na Twitterze, ale sprawa była inna, bo po prostu za wcześniejsze nadużywanie tagów wprowadzili ograniczenie na moje konto i nie wszystkie mi działały tak, jak powinny.
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!