Telefon się nie ładuje

Telefon się nie ładuje

przez ladyblejk » 09 sty 2016 01:44

Zaczne od tego, że kupiłam telefon goophone i6 ze względu na to że jest dużo tańszy niż oryginalny iPhone 6 a podoba mi się ich wygląd. Niestety na razie nie mam tak dużo pieniędzy żeby wydawać ponad 3000 na telefon więc chciałam zadowolić się takim. Telefon był bardzo fajny póki się nie rozładował. Jak włączyłam do ładowanie na ekranie wyświetlała się bateria ale nie chciał się włączyć. Po dwóch dniach ładowania stwierdziłam ze to nie ma sensu i oddałam go do serwisu. Tam naładowali go do 55% gdy wróciłam do domu było już koło 40 włączyłam do łatowania znowu niby wyświetlało się że bateria się ładuje ale ciągle jej ubywało. Może wiecie jaka może być tego przyczyna baterii czy może jakiegoś innego ustrojstwa. Myślałam że mogłabym spróbować kupić oryginalną baterię iphona bo najprawdopodobniej powinna pasować ale czy to coś może dać ?
Nowy

Re: Telefon się nie ładuje

przez Hans » 16 sty 2016 14:38

Kupiona w sklepie bateria na pewno nie będzie pasować, zresztą w iPhone oryginalnym bateria jest niewymienna. Jedyne co może pomóc to reset fabryczny smartfona albo aktualizacja oprogramowania (o ile jest dostępna). Jeśli nie to pozostaje ponowna wizyta w serwisie, bo to normalne zachowanie nie jest.
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!