Smartfon nabił mi 980zł rachunku!

Smartfon nabił mi 980zł rachunku!

przez Bankrut » 28 lut 2012 15:59

Pomocy, posiadam smartfon na Androidzie Samsung Galaxy Spica. Ostatnio dostałem rachunek SMSem z Play, że mam niezapłacone faktury za 980zł! Szybko sprawdziłem billing i okazało się, że przez 4 dni smartfon wysyłał w nocy dane.

Proszę Was o pomoc, czy da się to jakoś odkręcić, napisać reklamacje albo coś? Jestem załamany takim rachunkiem :cry:
Bankrut

Re: Smartfon nabił mi 980zł rachunku!

przez Pyrtolotolo » 28 lut 2012 20:20

Obawiam się, że nic z tym nie zrobisz - jak fon zeżarł dane to operator za to nie odpowiada. Możesz jedynie poprosić opa o rozłożenie płatności na raty. Następnym razem musisz uważać, żeby nie włączać danych w tle - skoro masz tak drogi net :(
Zaawansowany

przez Tymon » 28 lut 2012 23:15

Mojemu kumplowi też tak wpierniczyło kasę i niestety nic nie mógł z tym zrobić, reklamacje nie przyniosły skutku. Dlatego ludziska pamiętajcie - jak nie macie wykupionego dużego pakietu do neta, z nielimitowanym transferem, to blokujcie dane w telefonie!
Tymon

przez Bankrut » 15 mar 2012 10:13

Niestety mieliście rację - operatora nic nie obchodzi, że nie potrafiłem skonfigurować sobie fona i zeżarło mi kasę :( Dogadałem się za to, że rozbiją mi na kilka rat - które niestety będę musiał spłacić.
Bankrut

przez natax » 10 kwi 2013 22:36

Jak to możliwe, że telefon sam zaczął wysyłać dane?
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!