Niebieski Galaxy S III - znalazł ktoś?

Niebieski Galaxy S III - znalazł ktoś?

przez ulfrig » 02 cze 2012 20:26

Na aukcjach sprzedają wyłącznie białe SGS3, dzisiaj obleciałem całe miasto, chyba wszystkie salony, MM itd. ale wszędzie mają tylko białe S III. Czy wie ktoś może, kiedy w Polsce będą dostępne niebieskie wersje SGS3? Nie podoba mi się białas, z utęsknieniem czekałem na niebieskiego - a tu taka buba :oops:
ulfrig

Re: Niebieski Galaxy S III - znalazł ktoś?

przez Dusiołek » 02 cze 2012 23:03

Niestety w tej chwili nie dostaniemy niebieskiego SGS3 w Polsce, mają być dopiero koło 20 czerwca - wątpię, żeby szybciej. Swoją drogą żałuję, że nie ma niebieskich bo kupiłbym od razu. Białe wydają mi się takie trochę zbyt "mydlane".
Dusiołek

przez Waldi » 04 cze 2012 21:28

Z tego co się dowiedziałem od polskiego Samsunga - niebieski Galaxy S III ma być dostępny pod koniec czerwca w naszym kraju. Podobno tak będzie w całej Europie, bo teraz nie można go raczej na naszym kontynencie kupić :cry:
Waldi

przez Galeee » 06 cze 2012 14:37

Pytałem w Saturnie, niby mają już zamówione i będą najpóźniej w poniedziałek.
Galeee

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!