Discovery V9

Discovery V9

przez Leszek » 10 wrz 2017 18:16

"Witam. Posiadam model telefonu Discovery V9. Mam problem z zapisem aplikacji na kartę SD. Zainstalowałem kartę SD 32 GB telefon widzi kartę bo informację o niej podaje w zakładce " pamięć" W telefonie odznaczyłem - domyślny dysk zapisu karta SD a mimo to ściągając aplikację np: pogody albo yanosik wszystko wgrywa mi się na pamięć wewnętrzną telefonu!! Podobnie mam problem z przeniesieniem aplikacji na kartę SD takich jak : Messenger, Mapy (nawigacja)Chciałbym zwolnić miejsca z pamięci wewnętrznej telefonu bo nie mogę zainstalować aktualizacji (komunikat za mało miejsca) Proszę o pomoc bo zaczynam wątpić czy kupno tego telefonu było dobrym zakupem!!!! Pozdrawiam
Leszek

Re: Discovery V9

przez Noob » 11 wrz 2017 14:35

A jaka wersja systemu tam jest?
Administrator

przez Leszek » 11 wrz 2017 20:19

Wersja systemu Android 4.4.2
Leszek

przez Noob » 14 wrz 2017 16:38

W takim razie sytuacja beznadziejna, bo w tej wersji Androida Google wyłączyło możliwość instalacji aplikacji na karcie pamięci. Można je instalować wyłącznie w pamięci smartfona... Aby móc coś zrobić trzeba by zrootować smartfon, ale obstawiam, że w tym modelu będzie trudno znaleźć root :(
Administrator

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!