Instrukcja obsługi Galaxy Note II

Instrukcja obsługi Galaxy Note II

przez Tadzik » 13 paź 2012 23:01

Joł,

może ktoś obecny na forum zapodać link, do polskiej instrukcji obsługi do Samsunga Galaxy Note II N7100? Kupiłem importowany sprzęt a instrukcja by się przydała, niestety kiepsko u mnie z szukaniem - więc jeśli ktoś ma, niech z łaski swojej użyczy.

Dzięki
Tadzik

Re: Instrukcja obsługi Galaxy Note II

przez SmartFan » 14 paź 2012 10:53

Ależ bardzo proszę, w zależności co wolisz - wstawiam dwa linki, jeden oficjalny, drugi mniej. Faktycznie, w dystrybucjach EU chyba brakuje instrukcji PL.

Instrukcja 1
Instrukcja 2

Pozdrawiam
Zaawansowany

przez Beata » 23 sty 2013 14:11

hej wiecie moze jak wylączyć opccję lączenia się zz interentem przez siec inna niz wi-fi. nie chce po prostu zeby mi się lączył z internetem gdy nie mam dostępu do wi-fi i zrzerało mi kase??
Beata

przez Vini » 23 sty 2013 14:28

Wejdź w ustawienia, w dziale komunikacja kliknij "więcej ustawień", potem wejdź w "sieci telefonii komórkowej" i tam masz opcje "sieć komórkowa" którą trzeba odznaczyć.
Ekspert

przez grzes » 13 lut 2013 08:49

Witam wszystkich
Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak wyłączyć hasło do blokady ekranu? Z góry dziekuję za pomoc.
grzes

przez SmartFan » 13 lut 2013 11:21

grzes napisał(a):Witam wszystkich
Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak wyłączyć hasło do blokady ekranu? Z góry dziekuję za pomoc.

Witaj,

ale wyjaśnij dokładnie o co Ci chodzi. Czy chcesz zdezaktywować funkcję odblokowywania telefonu hasłem, czy zapomniałeś hasła - i chcesz się dostać do telefonu mimo tego?
Zaawansowany

przez grzes » 13 lut 2013 15:43

zdezaktywować, ale już sobie poradziłem, w kazdym razie dziękuję za probę pomocy. Jednak można liczyć na forumowiczów. Dzięki i pozdrawiam
grzes

przez tomek » 02 mar 2013 17:42

witam mam mały problem, od wczoraj jestem posiadaczem telefonu note 2 i karta pamięci nie chce mi działać. czy ma znaczenie jakiej klasy jest karta. nadmienię, ze karta to 16 gb klasa 4. pisze mi tylko abym zainstalował kartę pamięci a co najlepsze jest abym ja jeszcze włożył gdzie ona jest juz w gnieździe na kartę.
tomek

przez Pyrto » 02 mar 2013 19:14

tomek napisał(a):witam mam mały problem, od wczoraj jestem posiadaczem telefonu note 2 i karta pamięci nie chce mi działać. czy ma znaczenie jakiej klasy jest karta. nadmienię, ze karta to 16 gb klasa 4. pisze mi tylko abym zainstalował kartę pamięci a co najlepsze jest abym ja jeszcze włożył gdzie ona jest juz w gnieździe na kartę.

Witaj,

klasa karty raczej nie powinna mieć znaczenia. Rozumiem, że na kompie karta działa? Jeśli tak, to spróbuj sprawdzić, jak została sformatowana (jaki ma system plików). Sformatuj ją pod Fat 32 na kompie i wtedy zobacz, powinna ruszyć.
Zaawansowany

przez tomek » 03 mar 2013 09:17

Pyrto napisał(a):
tomek napisał(a):witam mam mały problem, od wczoraj jestem posiadaczem telefonu note 2 i karta pamięci nie chce mi działać. czy ma znaczenie jakiej klasy jest karta. nadmienię, ze karta to 16 gb klasa 4. pisze mi tylko abym zainstalował kartę pamięci a co najlepsze jest abym ja jeszcze włożył gdzie ona jest juz w gnieździe na kartę.

Witaj,

klasa karty raczej nie powinna mieć znaczenia. Rozumiem, że na kompie karta działa? Jeśli tak, to spróbuj sprawdzić, jak została sformatowana (jaki ma system plików). Sformatuj ją pod Fat 32 na kompie i wtedy zobacz, powinna ruszyć.

dzięki za pomoc teraz wszystko działa jak powinno:)
tomek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona