Sony C6503 Odin - zdjęcie próbne?

Sony C6503 Odin - zdjęcie próbne?

przez redix » 23 paź 2012 17:38

Dzisiaj, wertując portal Picasa natrafiłem na zdjęcie o dziwnych danych exif z urządzenia o nazwie Sony C6503. Wiem, że niedawno pojawiło się podobne zdjęcie w sieci, tyle, że modelu C6603. Czyżby więc poniższe zdjęcie, to sample photo z nowego smartphone Sony, o nazwie kodowej Odin? Oceńcie sami. Niestety, ktoś z Picasy już usunął zdjęcie. Fotografię musiałem trochę spakować, żeby zrobić upload jako załącznik.
Załączniki
DSC00940.jpg
Sony C6503 sample photo
redix

Re: Sony C6503 Odin - zdjęcie próbne?

przez SmartFan » 23 paź 2012 17:45

Obczaiłem dane EXIF i faktycznie, wychodzi na to, że to jakiś nowy smartfon Sony. Wygląda na to, że jest bardzo podobny do modelu Yuga, tylko że tu jest jaśniejszy obiektyw f/2.0. Samo zdjęcie wygląda całkiem dobrze jak na urządzenie mobilne. Masz może Redix więcej informacji na ten temat?
Zaawansowany

przez redix » 23 paź 2012 17:51

Nie mam niestety żadnych innych informacji. Wszystko, co było na Picasa, zniknęło, więc nie mam zielonego pojęcia, czy to może być prawdziwe, czy też nie.
redix

przez Golas » 23 paź 2012 18:12

Zdjęcie ogromne, matryca była najwyraźniej 13 MP. Jestem bardzo ciekaw nowych smartfonów Sony, które pewnie zobaczymy dopiero na MWC 2013.
Golas

przez Galeee » 24 paź 2012 08:33

Po przybliżeniu widać trochę szumów, ale jak na ISO 400 i obiektyw smartfona - jest bardzo dobrze. Co najważniejsze, zdjęcie jest wyraźne i ostre, no ale jasność obiektywu na poziomie f/2.0 robi swoje.
Galeee

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!