Czym się różni LG L5 od L7?

Czym się różni LG L5 od L7?

przez Golas » 06 lis 2012 16:46

Witam,
przepraszam z góry, bo pewnie zadałem głupie pytanie - ale nie wiem, czy tak naprawdę różni się LG Swift L5 od Swift L7. Waham się co do kupna któregoś z tych modeli, więc proszę o krótką informację dotyczącą cech wspólnych i różnych tych dwóch smartfonów.
Golas

Re: Czym się różni LG L5 od L7?

przez Vini » 06 lis 2012 19:53

Dobre pytanie, bo smartfony w zasadzie mało się od siebie różnią. Podstawowa różnica to ekran. W L7 mamy świetny wyświetlacz IPS wielkości 4.3-cala i rozdziałce 480 x 800, natomiast w L5 jest cieniutki wyświetlacz 4-calowy o rozdzielczości 320 x 480. Naturalnie, większy ekran L7 wiąże się też w większymi gabarytami. L7 ma też ciut większą baterię i troszkę podkręcony procek (do 1.7 GHz), bo chipsety obydwa urządzenia mają te same.

Jeśli masz wybór, to oczywiście bez wahania bierz L7.
Ekspert

przez Golas » 07 lis 2012 17:11

Szczerze mówiąc myślałem, że te dwa modele bardziej się od siebie różnią, ale dzięki za wyprowadzenie z niewiedzy. Faktycznie, L7 jest lepszy od L5 głównie, jeśli chodzi o ekran. Dla mnie ważne jest przeglądanie internetu, oglądanie filmów i granie w gry - więc wybiorę oczywiście L7. Jeszcze raz dzięki.
Golas

przez ewelina » 24 lip 2013 11:11

a ja wlasnie tez mam problem ktory wziac w sumie nie potrzebuje zadnych bajerow itp bo z telefonu korzystam w zasadzie do dzwonienia, pisnaia i czasem przejrzenia internetu no i sluchania muzyki i teoretycznie wiem ze l7 jjet lepszy i wgl ale nie wydaje mi sie zeby do takiego zwyklego korzystania jak ja korzstam bylby mi potrzebny a roznica w cenie jest prawie 200 zl wiec prsze o rade :)
ewelina

przez Karl » 24 lip 2013 15:05

Ewelino, jeśli faktycznie chcesz smartfona tylko do najprostszych rzeczy to L5 sprawdzi się w sam raz. Ma spory ekran więc net będzie się dobrze przeglądać. W takim przypadku nie ma więc chyba co dopłacać do L7.
Karl

przez ewelina » 26 lip 2013 06:48

tak tez myslalam, dzieki :)
ewelina

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!