Samsung S6500D Galaxy Mini 2, Jelly Bean

Samsung S6500D Galaxy Mini 2, Jelly Bean

przez matrix56 » 12 sty 2013 19:08

Witam, w listopadzie zakupiłem w salonie plusa smartfon Samsung Galaxy Mini 2 (OBA MA) S6500D w wersji bez NFC. Mam pytanie kiedy on dostanie Jelly Bean bo bardzo mi na tym zależy. Jest na oficjalnej stronie Samsunga że dostanie aktualizację. Proszę o pomoc.
matrix56

Re: Samsung S6500D Galaxy Mini 2, Jelly Bean

przez Pyrto » 12 sty 2013 20:22

Mini 2 z tego co wiem (i co przeczytałem na Smartfan.pl) dostanie Jelly Bean. Problem w tym, że masz brandowaną przez operatora wersję smartfona, dla której aktualizacja pojawi się pewnie w innym terminie, niż dla wersji sklepowej. Niestety póki co Samsung nie podał daty, kiedy zaktualizuje ten smartfon, więc mówienie konkretnej daty to wróżenie z fusów - tym bardziej, że masz wersję z Plusa. Zazwyczaj jest tak, że aktualizacja pojawia się najpierw dla niebrandowanych smartfonów, a dopiero potem, po testach operatora - dla brandowanych. Kiedy to nastąpi w przypadku Twojego mini 2 z Plusa? Nie wiadomo - obstawiam pierwszą połowę roku.
Zaawansowany

przez 4ever » 27 sty 2013 14:52

Pyrto napisał(a):Mini 2 z tego co wiem (i co przeczytałem na Smartfan.pl) dostanie Jelly Bean. Problem w tym, że masz brandowaną przez operatora wersję smartfona, dla której aktualizacja pojawi się pewnie w innym terminie, niż dla wersji sklepowej. Niestety póki co Samsung nie podał daty, kiedy zaktualizuje ten smartfon, więc mówienie konkretnej daty to wróżenie z fusów - tym bardziej, że masz wersję z Plusa. Zazwyczaj jest tak, że aktualizacja pojawia się najpierw dla niebrandowanych smartfonów, a dopiero potem, po testach operatora - dla brandowanych. Kiedy to nastąpi w przypadku Twojego mini 2 z Plusa? Nie wiadomo - obstawiam pierwszą połowę roku.

Debrandowanie takiego telefonu to nie problem i nawet laik jest w stanie to zrobić. Kiedy i czy w ogóle będzie update - faktycznie nie wiadomo, ale jak tylko będzie to można zassać firmware z sammobile.com i samemu sobie go wgrać.
4ever

przez Chochlik » 27 sty 2013 18:01

4ever napisał(a):Debrandowanie takiego telefonu to nie problem i nawet laik jest w stanie to zrobić. Kiedy i czy w ogóle będzie update - faktycznie nie wiadomo, ale jak tylko będzie to można zassać firmware z sammobile.com i samemu sobie go wgrać.

No tak, ale wtedy pewnie gwarancję się traci jak flashujemy sobie niefabryczny ROM :(
Chochlik

przez Gość » 01 lut 2013 15:59

siema mam galaxy mini 2 i chce wiedzieć czy i kiedy będzie jelly bean? napiszcie
Gość

przez Karl » 01 lut 2013 18:00

Gość napisał(a):siema mam galaxy mini 2 i chce wiedzieć czy i kiedy będzie jelly bean? napiszcie

Tego jeszcze nie wiadomo, Samsung na ten temat milczy.
Karl

przez tomecki88 » 08 lut 2013 14:05

Jeszcze nic nie wiadomo dokładnie kiedy ;(
tomecki88

przez Gość » 16 lut 2013 12:03

Chochlik napisał(a):
4ever napisał(a):Debrandowanie takiego telefonu to nie problem i nawet laik jest w stanie to zrobić. Kiedy i czy w ogóle będzie update - faktycznie nie wiadomo, ale jak tylko będzie to można zassać firmware z sammobile.com i samemu sobie go wgrać.

No tak, ale wtedy pewnie gwarancję się traci jak flashujemy sobie niefabryczny ROM :(

Nie traci się gwarancji - wgrywasz oryginalny ROM producenta. Ja mam mini 2 z Plusa i wrzuciłem bez brandingu, fon był w serwisie i nie pisnęli słowem o sofcie (wgrali mi spowrotem z Plusa).
Możesz również przed oddaniem do serwisu wrzucić spowrotem z brandingiem - tylko po co? Oryginalne softy nie nabijają licznika flashowań.
Gość

przez Qla123 » 07 mar 2013 06:30

Qla123

przez Szymek_sw » 13 kwi 2014 17:37

Dajcie link do oficjalnego softa. 8-) 8-) 8-)
Szymek_sw

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona