Jakość dźwięku w LG Swift L5

Jakość dźwięku w LG Swift L5

przez piotrek » 06 lut 2013 20:49

witam chcialem sie zapytac o jakosc muzyki w telefonie lg l5 pare oponi juz czytalem mowia ze dobry telefon chce kupic ale zalezy mi na jakosci muzyki bede ja sluchal najczesciej na sluchawkach philips shp i900 jakie juz mam na jaka jakosc mam liczyc bobra bardzo dobra a gdybym byl zawiedziony jakoscia to to mi pomoze fiio e3 ?jest to wzmacniacz sluchawkowy da to jakies efekty bedzie wyrazna poprawa dzwieku jest to godne polecenia za taka cene? sory za bledy pisze z telefonu
piotrek

Re: muzyka w l5

przez Vini » 06 lut 2013 21:24

Na dobrych słuchawkach powinno być ok, ale po tym smartfonie nie spodziewaj się cudów. Nawet w modelu wyższym, L7 - dźwięk szału nie robi. Te telefony to pod tym względem przeciętniaki. Wzmacniacz słuchawkowy pewnie trochę pomoże, ale według mnie najważniejsza jest jakość dźwięku na wyjściu smartfona - jak tam jest średnio, to nawet wzmacniacz cudów nie zrobi.
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!