samsung galaxy s3 mini blokada

samsung galaxy s3 mini blokada

przez barti » 02 kwi 2013 21:53

hej
mam problem
założyłem na swój mini blokadę telefonu i zapomniałem teraz hasła pin
nie do sim tylko właśnie do telefonu
i proszę o pomoc jak to odblokować
dzięki z góry za odpowiedzi
barti

Re: samsung galaxy s3 mini blokada

przez Karl » 02 kwi 2013 22:53

Witaj,

będziesz musiał wyczyścić swój smartfon, czyli zrobić reset fabryczny. Poniżej umieszczam film instruktażowy, jak to zrobić - jeśli czegoś nie będziesz wiedział, pytaj.

Karl

przez Arek » 14 lip 2013 19:39

Ja mam inny problem. Ustawilem sobie przy bawieniu dodawaniu sieci VPN blokadę ekranu na hasło. Hasło pamietam, ale nie wiem gdzie ją wyłączyć. :( Prosze o pomoc.
Arek

przez Karl » 14 lip 2013 20:43

W Jelly Bean wchodzi się w ustawienia systemu, potem ekran blokady i blokada ekranu, no i tam wpisujesz aktualne hasło i wybierasz BRAK. Powinno śmigać.
Karl

samsung s3

przez marcin » 11 sie 2013 08:08

Witam moze ktoś podrzucić jak się blokuje ekran podczas ogladania filmów w samsung s3
marcin

przez Vini » 11 sie 2013 18:19

Jak chodzi Ci o wyłączenie ekranu jak np. oglądasz coś z kabla na TV, to się niestety nie da - musi być ciągle włączony.
Ekspert

przez stanczyk11 » 01 wrz 2013 11:40

mam samsunga galaxy s3 i zainstalowalam certyfikat by mieć dostep do sieci wifi na uczelni. niestety musialam podac hasło, ktore ustawilo sie automatycznie jako hasło blokowania ekranu. gdy wejde w ustawienia blokady ekranu nie moge wybrać żeby nie bylo zadnego zabezpieczenia. dlaczego ? i jak to hasło usunąć w takiej sytuacji?
stanczyk11

przez Pyrto » 01 wrz 2013 17:04

stanczyk11 napisał(a):mam samsunga galaxy s3 i zainstalowalam certyfikat by mieć dostep do sieci wifi na uczelni. niestety musialam podac hasło, ktore ustawilo sie automatycznie jako hasło blokowania ekranu. gdy wejde w ustawienia blokady ekranu nie moge wybrać żeby nie bylo zadnego zabezpieczenia. dlaczego ? i jak to hasło usunąć w takiej sytuacji?

To normalne, bo niektóre certyfikaty wymagają podawania hasła. Po prostu gdy smartfon chce dotrzeć do zahasłowanego certyfikatu będzie pytał o hasło. Możesz spróbować wejść w ustawienia => bezpieczeństwo a potem na dole masz opcję czyszczenia certyfikatów, potem ustal na nowo bez hasła - jeśli się nie da to ratunku nie widzę.
Zaawansowany

przez Ewa » 18 wrz 2013 16:50

Mój problem z Galaxy s3 mini polega na tym, że kiedy rozmawiam przez telefon, to ekran się nie blokuje i włączam przez przypadek wszystko co się da ;) Czy da się temu jakoś zaradzić?
Ewa

przez Ewa » 18 wrz 2013 16:53

Ewa napisał(a):Mój problem z Galaxy s3 mini polega na tym, że kiedy rozmawiam przez telefon, to ekran się nie blokuje i włączam przez przypadek wszystko co się da ;) Czy da się temu jakoś zaradzić?

Właśnie zaradziłam temu problemowi ;) Przepraszam za kłopot :lol:
Ewa

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona