samsung galaxy s3 mini blokada

Re: samsung galaxy s3 mini blokada

przez marcin » 02 paź 2013 14:24

Ewa napisał(a):
Ewa napisał(a):Mój problem z Galaxy s3 mini polega na tym, że kiedy rozmawiam przez telefon, to ekran się nie blokuje i włączam przez przypadek wszystko co się da ;) Czy da się temu jakoś zaradzić?

Właśnie zaradziłam temu problemowi ;) Przepraszam za kłopot :lol:

Ewo jak tego dokonałaś? Ja nie wiem co na to poradzić!
marcin

przez Hans » 02 paź 2013 21:22

Sprawdź, czy w Ustawieniach=>Dostępność w opcji odbieranie/kończenie połączeń nie masz zaznaczonej którejś z funkcji.
Hans

przez szcypiorek » 15 lis 2013 09:51

Witam.
Mam problem tego typu z tym telefonem, że jak zablokuje ekran tak normalnie (po czasie, porzyciskiem) to wszystko jest fajnie, ale górny pasek można rozwinąc nawet jak jest zablokowany ekran. Jak temu zaradzić. Wiem że na pewno można bo mają inni i jest okej a u mnie takie cuda i nie potrafie tego znaleźć w tym telefonie.

Pzodrawiam
szcypiorek

przez Pantsless » 16 lis 2013 20:51

Jaki górny pasek? Ten, na którym pojawiają się informacje o połączeniach, sms, godzina, bateria itp.? A sprawdzałeś, czy np. jak włączysz blokadę hasłem to też tak jest?
Zaawansowany

przez Martka1234 » 16 sty 2014 16:47

pomocy!! zaszyfrowałam sobie telefon i mam wpisać hasło ale nie pasuje żadne co teraz? weszłam w ustawienia bezpieczeństwo i potem miałam podłączyć telefon do zasilania no i po zakończeniu nie mogę wejść muszę wpisać hasło ale żadne nie pasuje prosze pomóżcie
Martka1234

przez Karl » 16 sty 2014 20:01

To teraz chyba został Ci jedynie reset fabryczny, który przywróci ustawienia fabryczne i skasuje wszystkie dane :(
Karl

przez HCTO » 28 kwi 2014 17:32

witam, mam taki problem, jestem za granica i nie chce mi wykonywac polaczen miedzynarodowych, co mam zrobic, w opcjach widze ze poloczaenia miedzynarodowe sa wylaczone a jak chce zmienic musze wpisac kod ale pojecia nie mam jaki, pomoze ktos?
HCTO

przez Karl » 28 kwi 2014 20:36

A może operator Ci blokuje roaming? Jakiego masz operatora? Jesteś w kraju, w którym jest Twój operator, czy jak?
Karl

przez stokrotka » 06 maja 2014 08:24

Witam, jak zablokowac ekran podczas ogladania filmiku na smartfonie? Jak moj maly syn oglada filmik to lubi dotknac ekran i wtedy wlacza sie pauza albo inne opcjie. Raz udalo sie zablokowac przez przypadek i w prawym gornym rogu pojawila sie mala klodka. Nie potrafie tego niestety powtorzc:( Prosze o pomoc.
stokrotka

przez Gimbus » 06 maja 2014 10:59

stokrotka napisał(a):Witam, jak zablokowac ekran podczas ogladania filmiku na smartfonie? Jak moj maly syn oglada filmik to lubi dotknac ekran i wtedy wlacza sie pauza albo inne opcjie. Raz udalo sie zablokowac przez przypadek i w prawym gornym rogu pojawila sie mala klodka. Nie potrafie tego niestety powtorzc:( Prosze o pomoc.

W trakcie oglądania spróbuj wcisnąć raz przycisk power - daj znać, czy działa.
Gimbus

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia stronaNastępna strona